Moderátor nováckých zpráv Martin Pouva vypadá po padesátce stále skvěle! Známe jeho tajemství!

Charismatický moderátor televizních novin MARTIN POUVA (52) je stále na očích a vzhled ho živí. Na televizní obrazovce je vidět úplně všechno a tak je jasné, že se o svůj vhled musí starat. Proto se rád svěřuje do profesionálních a šikovných ručiček. Pravidelně podstupuje kryolipolýzu a facelifting, což jsou neinvazivní zkrášlující procedury. 

Martin nic nezastíral a kápnul božskou. Prozradil nám podrobnosti o zákrocích, které na klinice podstupuje. „Dělají zde přesně to, co potřebuji. Nechávám si, jak já říkám, jen trochu vyžehlit obličej a sem tam odsát nějaký ten přebytečný tuk. Navíc procedury pomáhají i na různé skvrny, které má snad každý. Máte po tom lepší pleť, lepší pocit a tím pádem i lepší náladu. Navíc je to velmi rodinné prostředí, žádná fabrika na krásu, pro mě zkrátka ideální.“

Spousta mužů dnes vyhledává také plastickou chirurgii. Jenže, co je moc, to je moc a Martin Pouva má jasno. „Důležité je jen to opravdu nepřehánět. Když padesátiletý chlap vypadá na dvacet, je k smíchu. Už proto bych si žádné plastiky dělat nenechal, pokud by k tomu nebyly vážné zdravotní, nebo kosmetické důvody.“ Ještě dnes hodně lidí považuje muže, kteří navštěvují kosmetické salóny za zženštilé, a těm známý moderátor vzkazuje: „Já to taky tak trochu považoval za zženštilé, ale jen do té doby než jsem to poprvé zkusil. Pak jsem poznal, že to opravdu funguje. Myslím si, že když se člověk o svůj vzhled nějak stará, tak to není žádná ostuda. Nejen, kvůli práci, ale třeba jen kvůli vlastnímu dobrému pocitu. Pánové, nebojte se, mužnost tím rozhodně neztratíte,“ říká.

A čím si ještě udržuje kondici? „Tu se snažím udržovat pořád. Jenže chybí čas. Pokud to jde, hraju fotbal – za tým „osobností“, takže jezdíme po republice. Super na tom je, že veškeré výdělky z toho jdou na charitu. Takže spojíme příjemné s užitečným. Pak zkusím občas nějakou tu posilku, ale z duše nenávidím běhání na pásu. Když to jde, tak si zahraju svůj oblíbený tenis. Takže se opravdu snažím. Prostě chci nějak zpomalit chátrání svého organismu. Je to ale dřina,“ popsal moderátorský parťák Kristiny Kloubkové.

Jenže k  dobré životní kondici patří i zdravá strava a to bývalý sporťák moc dobře ví, ale i on tu a tam zahřeší. „Chtěl bych jíst zdravě, ale v praxi to vypadá tak, že prakticky neustále hřeším. Miluju třeba svíčkovou, to prostě neodolám. Ale snahu opravdu mám. Taky ujíždím na čokoládě. No a večer, nějaké to vínko, takže prostě ideální zdravá výživa,“ směje se Martin. A když nemoderuje nebo nesportuje, odpočívá a má spoustu koníčků. „Mám rád divadlo, ale spíš malých forem – třeba Divadlo bez Zábradlí, Semafor, tam se vždycky odreaguju. Rád mám taky kvalitní filmy – doma si buduju malou videotéku a strašně rád cestuju – hlavně za teplem. V zimě pak hory a lyže. No, a velkým koníčkem už od dětství jsou knížky. Problémem ale je, že už se mi doma nikam nevejdou. Nesnáším čtečky. To není pro mě. Ty prostě nevoní.“

Foto: Klinika Krásy Anděl

reklama

reklama