Modelka Nikola Buranská v koncích: Přítel po ní chce nepředstavitelné věci!

Modelka a fotbalista. Jak dokonalé spojení dnešního světa, nikoho už to nemůže překvapit. Ale Česká Miss Earth pro rok 2014 NIKOLA BURANSKÁ (24)už svého čutálku měla během soutěže krásy. Sice se jí dvořili i daleko bohatší sportovci, ale ona odolala a zůstala bývalému jabloneckému hráči FILIPU NOVÁKOVI (26) věrná.

Jenže teď vyslovil takové přání, že možná toho sexy brunetka lituje. „Teď sice žijeme v Dánsku, kde Fíla hraje, ale už řešíme, kde bychom se zabydleli nastálo. Přítel by si přál, abychom si postavili někde u Olomouce baráček, ale já nevím, co bych tam dělala. Na víkend by to bylo fajn, ale nastálo? To by asi byla má smrt,“ nechala se slyšet krásná Nikola, která neví, jak to partnerovi vymluvit. A bojí se i tiché domácnosti.

Sama svou kariéru modelky dost zkrouhla kvůli jeho fotbalové kariéře, aby mu v Dánsku mohla vytvářet zázemí, ale takovou oběť, aby se nechala připoutat na vesnici k baráku, tak to ještě není schopná přinést. A asi ani nikdy nebude, protože miluje lidi a ruch velkoměsta. Bude si muset buď dupnout, nebo být další puťka, která svého partnera poslechne na slovo, i na úkor toho, že nebude šťastná. Ale spíš to vypadá, že Nikola je silná osobnost, která se nenechá zatlačit do kouta. Tak snad ot nebude konec jedné sportovní-modelkovské lásky.

Foto: archiv
reklama

reklama