Místo úspěchu zlomené srdce? Hezounek David Gránský je na pokraji zhroucení!

Když herec DAVID GRÁNSKÝ (24) kývl na účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, tak netušil, že mu to otočí život o sto osmdesát stupňů. Nejenže dostává pořádný záhul, co se týče fyzické kondice, ale dokonce mu účinkování zasahuje i do soukromého života.

Jeho přítelkyně Nikol nemůže vydýchat ty zástupy fanynek, co se kolem něj točí! „Ona je žárlivější povahy. A když je teď David tak často na televizní obrazovce, tak je jasné, že puberťačky po něm více šílí a sledují ho na každém kroku, to ona nedokáže prostě zkousnout a často se hádají,“ prozradil nám blízký kamarád Davida, který dodal, že herec se hádkám vyhýbá, jak se dá, ale někdy to prostě neustojí a pohádají se.

Přitom by měla být jeho přítelkyně ráda, že plní rodinný rozpočet nemalou částkou, kterou za soutěž určitě zinkasuje, i kdyby ve finále vůbec nevyhrál. To jíj pak bude moct vzít někam na pořádnou dovolenou a užívat si jen sami dva a konečně oprášit i intimní život, který kvůli Tváři zanedbávají. Přeci jen se herec vrací domů dost utahaný a je rád, že jde spát.

Ale přítelkyni by měl přestat zanedbávat, nebo jí dojde trpělivost a ještě si najde na truc nějakou náhradu. Nebyl by první ani poslední paroháč na zemi.
Foto: archiv
reklama

reklama

Místo úspěchu zlomené srdce? Hezounek David Gránský je na pokraji zhroucení!

reklama