Miss Vignerová se změnila k nepoznání! Stojí za jiným účesem nová láska?

Modelka ANETA VIGNEOVÁ (28) je už pár měsíců sama jako kůl v plotě a do společnosti chodí s kamarádkami nebo gay kamarády. Jenže teď přišla s velkou změnou, experimentuje s účesy a dokonce se ukázala s dost rajcovní ofinou.

Znamená to, že by snad novými vlasy chtěla nalákat novou lásku, nebo už někoho takového potkala? „S někým se stýkám, s kým mi je dobře, ale je ještě čas, než s tím půjdu ven,“ prozradila nám tajuplně sexy modelka. Takže přeci jen je na tom něco, když žena sáhne po změně, že je za tím jiný muž.

Přeci jen by si už Aneta zasloužila po svém boku někoho, kdo by si ji opravdu vážil, choval se k ní jako k pricenzně a byl jí oporou. Což se o posledním příteli MICHALU ZEMANOVI (27) říct nedalo. Ten žárlil na každýho, kdo se kolem jeho lásky jen otočil, dělal opravdu neuvěřitelné žárlivé scény, což trpěla dva roky, ale pak už řekla dost.

Tak snad krásná brunetka našla někoho, kdo bude jeho opakem. Jak ale teď září, nejen v novém účesu, tak je poznat, že to bude vážné. Vypadá opravdu zamilovaně.

Foto: archiv
reklama

reklama