Miss Princess už zítra v Olomouci! Které holčičky se dostanou do finále?

Castingová kola nového ročníku Miss Princess jsou v plném proudu. Zakladatelka soutěže pro holčičky ve věku 4-12 let, DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22), je na roztrhání. Ostravu a Opavu má za sebou, už zítra ji však čeká další zastávka. Tentokrát v hánácké metropoli, tedy v Olomouci.

V Olomouc City zase bude pořádně narváno. Aby také ne! Miss Princess už si od roku 2013 získala velkou prestiž a laťka je z minulých ročníků nastavena vysoko. Už dnes můžeme prozradit, že finále bude tentokrát v Praze, což je logický krok. Ostrava už je prostě příliš malá, sponzoři a partneři soutěže si přejí víc. A také to dostanou. „Moc si to užívám. Dívky jsou úžasné, strašně moc chtějí všechny postoupit. Vždycky mi rve srdce, když některé musíme odmítat,“ zamýšlí se Myslivcová, která prožívá parádní období.

Má za sebou několik reklamních kampaní pro prestižní značky, na kontě rekord ve sledovanosti na youtube, kandidovala do zastupitelstva Moravskoslezského kraje a na sociálních sítích je jednou z nejsledovanějších osobností v České republice. Holčičky tak mají správný vzor. A když se k tomu ještě přidá oblíbená růžová barva, dívky na ní mohou oči nechat. Zítra v Olomouc City budou mít šanci. Začátek registrace je v 15.hodin a každou z dívek čeká malé překvapení. A kdo by to náhodou nestihl, bude mít ještě šanci na pražském castingu.

Foto: Miss Princess

 

 

reklama

reklama