Miss Global Karolína Kokešová: podívejte se, jak vypadala v dětství!

Úřadující Miss Global Karolína Kokešová aktuálně tráví čas na Bali, kde si nejen užívá sluníčka, ale hlavně plní své povinnosti vítězky světové soutěže. Karolína si vítězstvím na Miss Global splnila sen, jaký má snad každá malá holčička. Která dívka také v dětství nikdy nesnila o tom stát se princeznou. Kokešová však svou cestu za korunkou vzala trochu oklikou. Jako malá byla spíše sportovní typ, trávila čas na hřišti a s klukama a až časem v sobě objevila křehkou dívku a lásku k módě.

„Jako malá holka jsem si rozuměla spíš s klukama a hrála závodně basket. Byla to moje vášeň. Časem se ale ledy prolomily a stala se ze mě slečna. Mě samotnou objevil modelingový scout na ulici a v podstatě mě k téhle cestě navedl a já si v tom později našla vášeň novou. Na modelingu mě baví, že pokaždé můžete být někým jiným – jednou sexy vamp girl, podruhé něžnou vílou. Potkáte se spoustu zajímavými lidmi, procestujete kus světa. Naučíte se cizí jazyk. Osamostatníte se. Dalo mi to hrozně moc a za nic bych to nevyměnila. Takže za mě to každé holčičce vřele doporučuji,“ uvedla Karolína a dodala: „Myslím, že účast soutěžích jako je Česká Missis je pro děti skvělá v tom, že třeba díky tomu najdou vášeň v něčem, na čem budou v budoucnu stavět svoji kariéru.“

Krásná Karolína, která spolu s dalšími českými osobnostmi zasedne 21.3. 2020 do poroty na semifinále soutěže Česká Missis, by tak ráda ukázala všem malým princeznám a princům, že nic není nemožné. Důležité je nebát se, dělat to, co nás baví a jít si za svým snem. Kokešová byla sice už jako malá holčička opravdu půvabná, ale řekli byste, že z ní jednou bude oficiálně nejkrásnější žena světa?

Foto: archiv Karolíny Kokešové / Anna Konieva

reklama

reklama