Míša Habáňová v sexy košilce. Ta je k sežrání!

Novopečená Česká Miss sbírá na sociálních sítích jeden kladný bod za druhým. Dokáže se totiž vystavit takovým způsobem, že z ní muži doslova šílí. Tohle je konečně Misska, která má něco do sebe.

MICHAELA HABÁŇOVÁ (21) těsně po svém triumfu v rámci České Miss 2017 byla terčem kritiky. Hodně se lidé strefovali do jejího obočí alá Brežněv, ale také do její češtiny, protože udělala v popiscích fotek na Instagramu dost chyb a bylo to nejen k smíchu, ale i k pláči. Přitom to je ale jazykově hodně chytrá dívčina, jelikož umí dva světové jazyky.

Jenže Míša se kritiky nezalekla a hodně rychle se dostala do podvědomí celé české veřejnosti. Hlavně se jí to podařilo tím, že není tuctovka, ale je velmi zajímavou dívkou, která neoplývá takovou tou průměrnou krásou, jako tomu bylo u Missek z předešlých let.

K tomu všemu Habáňová dokáže na Instagram dát pořádně sexy fotky. Naposledy se pochlubila svými bujnými vnadami a nyní se ukázala v sexy košilce, díky které dostala stovky mužů na jejím profilu doslova do varu. Holt je mladá, krásná a ještě šikovná, co více si přát?

reklama

reklama