Miroslav Etzler: Jsem hravý, čehož důkazem jsou mé čtyři děti!

Na otevření hračkářství Kidtown dorazili ve trojici. Miroslav Etzler si na malou slavnost vzal jako doprovod partnerku Helenu a mrňouska Samuela, který si hověl v kočárku. Jak prozradil, jako herec byl a je i hravý, proto neodmítl pozvání.

„Já jsem byl vždycky hravý, proto také mám čtyři děti, což si myslím je ten nejlepší důkaz mé hravosti. Na tuhle akci jsme vzali malého Samíka, který si sice nabídku hraček ještě nevychutná, protože jeho největšími hračkami jsou zatím maminka s tatínkem, ale musí se pozvolna sžívat i s okolím. On je takové zázračné dítě, protože už teď se na nás i svět dívá s optimismem a září z něj štěstí. Víte, on spí dvanáct hodin denně a zbytek dne se usmívá, k radosti mu stačí třeba pohled na vodu, jak se hýbe a je naprosto spokojenej. Prostě je to dítě, které má viditelně rádo život,“ vysvětlil s úsměvem, stejným jako u jeho ratolesti, taťka Miroslav.

Ten, když Samíka na chvilku předal partnerce neváhal a se zájmem si na vlastní oči omrknul nabídku hračkářství a viditelně byl s ní spokojen.

„Byli jsme pozváni na tuhle akci a považovali jsme za slušné se sem přijít podívat. A dobře jsme udělali. Mám osobně pocit, že luxusních a mnohdy i předražených hraček, které dětem nic nedají je strašně moc, ale těch, které mají pro děti smysl a mají plnit svůj hlavní účel, tedy rozvíjet u mrňousků fantazii a představivost moc není. A tady jsem skutečně objevil řadu takových, které já asi už zanedlouho budu pořizovat svému synovi,“ dodal rodící se odborník přes dětské radůstky, Miroslav Etzler, a vyrazil na další obhlídku obchodu.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Miroslav Etzler: Jsem hravý, čehož důkazem jsou mé čtyři děti!

reklama