Miroslav Donutil má jasno: Neděste se, ordinaci si neotevřu!

Jak přiznal, jeho doktor Martin z oblíbeného stejnojmenného seriálu, se nevyhne ani v reálném životě zdravotnickým radám a poradám. Obracejí se na něj hlavně děti a musí jim vysvětlovat, že MUDr. opravdu není.

Někdy to není úplně snadné. „Přes to všechno, co v seriálu doktor Martin předvádí, tak jsou to věci, které hraju. Já ničemu z toho moc nerozumím a tak se není třeba děsit pomyšlení, že si otevřu třeba ordinaci. To opravdu nehrozí,“ uvedl MIROSLAV DONUTIL (65).

„Musím ovšem přiznat, že některé lékařské termíny používám brilantně a udivuju tím svoje kamarády doktory. Když se nějaké obtížné slovo, které zavání těžkostmi a komplikacemi naučíte nazpaměť a používáte při svých kontaktech s nimi, tak občas jsou trochu vedle, protože oni to studovali třeba čtyři roky na medicíně a já jsem se ho musel nadrtit za tři večery,“ s úsměvem doplnil Donutil.

„Já být skutečná sestra, tak od doktora Martina uteču. Pravda, také nejsem v seriálu ideální, občas držkatá a ukecaná, ale nemáme to jeden s druhým jednoduché. Osobně jsem introvert a tahle role se mi strašně moc líbí. Převtělit se do úplně jiného člověka a na place dělat s lidmi, kterých si vážím. A víte co? Když o tom přemýšlím, tak ti dva, Martin a jeho sestřička, se vlastně mají rádi, ovšem neumějí nebo nechtějí to dát najevo. On je takový nesympatický sympaťák, ale především odborník,“ nechala se slyšet Gabriela Marcinková neboli seriálová sestra Irena.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama