Miro Šmajda: Budu velice zodpovědný a nestranný porotce!

Zpěvák MIRO ŠMAJDA (27) bude na finále 27. ročníku Dívky roku, které proběhne 18. června v Jičíně, oblažovat čtrnáct adeptek na prvenství a samozřejmě i početné diváky, nejen svými písničkami, ale zasedne i v porotě.

Už se samozřejmě těší. „Tuhle roli jsem si vyzkoušel i při semifinále, ovšem teď to bude náročnější. Ty holčiny toho ve svém věku umí hodně a nebude vůbec lehké rozhodovat. Už teď se mi orosilo čelo ze zodpovědnosti, kterou cítím. No, ale slibuji nestrannost a určitě budu i nekompromisní. Svou favoritku nemám, takže bude záležet jen na těch dívkách, jak se předvedou,“ svěřil se.

Jednoduché to opravdu mít nebude. Některé z účastnic soutěže si hned na místě snažily zpěváka a porotce naklonit. Využily k tomu porce slavnostního dortu, kterým ho chtěly nakrmit. Žel, úspěch se nedostavil. Šmajda prostě na sladkosti není a mrkev či kedluben, což jsou jeho oblíbené chuťovky, na rautu absentovaly. Suma sumárum, dámy prostě budou muset víc máknout na své prezentaci ve finále, než řešit to, jak se přes kalorické bomby vloudit do přízně.

Do Jičína se chystá ve stejné dvojroli jako Miro i Genny Ciatti. „Moc se těším. I já budu zpívat, ale i rozhodovat. Také jsem vybírala finalistky a musím přiznat, byla to dřina. Děvčata byla skvělá a strašně mě mrzelo, že jsem nemohla do finále poslat všechny. A tip na vítězku? To fakt na mě nechtějte. Může to být kterákoli,“ nechala se slyšet Genny.

Foto: Herminapress

reklama

reklama