Milan Drobný není žádný vyčpělý stařec: Trapasům ani pikantnostem se nevyhýbám!

Muž mnoha tváří! MILAN DROBNÝ (71) je nejen zpěvák, ale i velice úspěšný literát. Do nedávné doby měl na svém kontě devět vydaných knížek, v úterý pokřtil v hotelu Fusion svou jubilejní desátou s názvem Když se ucho utrhne…

A jak hned v úvodu řekl, bude v ní o čem číst. „Za svůj doposud sedmdesát let dlouhý život jsem toho zažil opravdu hodně, ať už toho pěkného, ale i horšího. Mám na co vzpomínat a co vyprávět a servítky si rozhodně neberu. V téhle nové knížce si beru na paškál nejen sebe, ale i jiné a velice známé kolegy z showbusinessu a píši o trapasech i pikantnostech. Všechno je ovšem propleteno vtipem, aby se čtenář bavil. O to mi jde především,“ řekl na křtu Drobný, kterého doprovodila jeho přítelkyně Dana a syn Milan.

O útlé a téměř kapesní dílko se živě zajímala i legenda české populární hudby Iveta Simonová, která si se zájmem hned knížku prolistovala, stejně jako její pěvecký kolega Jiří Štědroň nebo kapelník Václav Hybš, na domácí četbu se těšila Hanka Křížková, ale i manželský pár Petra Černocká, Jiří Pracný a řada dalších. Zmínění umělci se mj. také stali kmotry knížky, které do jednoho popřáli úspěch u čtenářů.

„I já jsem byl pozván a stávám se kmotrem. S Milanem Drobným se známe hodně dlouhou dobu a jsem zvědav, co všechno se z jeho knížky dozvím. Doufám, že případně o sobě, budu-li námětem, se dočtu věci publikovatelné a ve vší slušnosti. Nic jiného by tam ani být nemohlo. Díky za pozvání a až já napíšu memoáry tak tě, Milane, pozvu také, abys mi dělal kmotra,“ s úsměvem doplnil oslavné ódy předřečníků Felix Slováček a pak už nastalo tradiční přátelské juchání, veselení a popíjení.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama