Michal Kavalčík stihl všechno!Řádil jako tajfun a ještě si pohlídal kojení

Před premiérovými diváky muzikálu Trhák v Divadle Broadway se vyřádil mimo Miroslava Etzlera, Dany Morávkové, Jaromíra Noska, Ivy Kubelkové, Josefa Vojtka a dalších také energií nabitý Michal Kavalčík v roli herce, který má velký zájem o účinkování v připravovaném filmu.

„Premiéra je vždycky sázka do loterie, protože premiérové publikum není to publikum, které potom chodí do divadla. Je to směsice rodinných příslušníků, kamarádů, kolegů, různých VIP a kritiků. Ale shodli jsme se v zákulisí, že dnešní premiéroví diváci jsou skvělí. Takže jsme si premču všichni užili,“ rozpovídal se upocený Michal Kavalčík.

V hledišti seděla také Michalova partnerka Zuzana Fialová. Kdo ale chyběl, byl malý tříměsíční syn Dave Martin Kavalčík.

„Přestože Zuzka stále kojí, premiéru si nechtěla nechat ujít. Přijela maminka a kamarádka, takže jsme ve spojení přes tři telefony. Maminka vozila kočárek ulicemi kolem Broadwaye a vždycky jen Zuzanku vyvolala na kojení. Za tu dobu premiéry asi 2x, ale Zuzka všechny stěžejní scény stihla a už jsem dostal pochvalu,“ smál se hrdě Michal a také prozradil, jak se mají oba jeho synové a jaké budou premiérové oslavy.

„Starší Alex se připravuje na přijímačky na konzervatoř, tak doma zkoušíme monology, scénky a další umění. Malý synek oslavil 24. října tři měsíce, tak to doma spolu s premiérou oslavíme, už se chladí šampaňské. Maminka bude chlastat maloučko, protože pořád kojí, ale my to zvládneme za ní,“ rozesmál se dobře naložený Michal Kavalčík.

V dalších rolích se na premiéře muzikálu Trhák představili Josef Polášek, Tomáš Racek, Jaromír Nosek, Robert Urban či Andrea Holá.

Hudební komedii, podle filmové předlohy autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka, přivedl na divadelní prkna režisér Radek Balaš a producent Daniel Hádl (mimo jiné syn autora filmové hudby Vítězslava Hádla).

Foto: Herminapress

reklama

reklama