Michaela Štoudková je jako z pobřežní hlídky

Poslední dobou vypadá opravdu velmi dobře, až by se klidně zapomnělo na to, že někdy měla nějaké jojo-efekty. Doufejme, že jí to vydrží a bude pořád vypadat tak, jako třeba na této fotce.

MICHAELA ŠTOUDKOVÁ (32) je českou moderátorkou a modelkou. Samozřejmě je ale u nás brána spíše jako bloggerka, protože jede blogísek s Nikol Moravcovou. Na ní ale poslední dobou ztrácí, protože její asi nejlepší kamarádka je totiž již zadaná a dokonce zasnoubená, naopak Míša jede maximálně další randíčka, ale nic z toho.

Vypadá ale skvěle, postava dokonalá, a proto se skoro pořád fotí v plavkách. Někdy jsou dokonce tak těsné, že to připomíná nějakou Pobřežní hlídku a Pamelu Anderson. Pravdou ale je, že tak luxusně obdařená Míša nikdy nebyla a nebude, tedy pokud si ty svoje hezké dvoječky nenechá přifouknout.

Míša vždy byla na fotbalisty a tak je klidně možné, že nyní nějakého nabaluje a nebo s ním randí. Faktem ale je, že takhle to je tak ve 20ti a tolik už Míše není. Ta už je jako modelka spíše v posledním tažení a měla by začít myslet na budoucnost, která s pogolevanou hlavou asi moc perspektivní není…

reklama

reklama