Michaela Dolinová si na módní přehlídce vzpomněla na svůj velký trapas. Ještě teď jí je trapně!

V pořadí již čtvrtou módní přehlídkou přivítala léto paní Naty, majitelka butiku Naty Šaty. Cílí na jedinečnost a předváděné modely, poskládané z jednotlivých kousků z butiku, získávají na originalitě. I tímto způsobem Naty pečuje o své zákazníky, kdy jim formou přehlídky ukáže cestu k osobitému oblékání.

Moderátorkou večera byla herečka Michaela Dolinová, oděná do šatů, které si sama vybrala hned dvoje šaty v nabídce Naty Šaty. Mohla si to dovolit, protože se už ví, co jí sluší.  Takže je vlastně také modelka. „Nemám trému. Ale trošku jsem zpanikařila, protože texty mám napsané malým písmem. Mám v kabelce brýle na čtení z drogerie za 150 korun a ty fakt vytahovat nechci. Ale nevadí, dám to na dlouho ruku a je po problému,“ věděla si radyMichaela Dolinová, která dostala školu oblékání, když moderovala v televizi. Tam se naučila vše potřebné, ale přece jenom, občas jí něco uteče. „Stalo se mi, že jsem při moderaci stála na podiu ve výši očí diváků a neoholila si nohy. Upozornila mě na to jedna návrhářka. A já myslela, že se hanbou propadnu. To byl trapas. Od té doby si opravdu dávám pozor, jsem poučitelná,“ usmívala se herečka a prozradila, že má doma rafinované šaty, na které zabírají chlapi. „Jsou fakt hodně vychytané. Stačí málo, oni ti chlapi jsou v tomhle hodně jednodušší.“

Přehlídka Naty Šaty nabídla také bohatý program, kde se před každým módním výstupem představili tanečníci s programem zaměřeným na téma přehlídkového bloku.

Herečku Jitku Asterovou bylo možné vidět hned v několika modelech Naty Šaty.

„Tohle není moje první přehlídka. Musím se pochlubit, protože na svoje stará kolena jsem na módním mole docela často. Nechápu to, nikdy to nebyl můj sen. A teď se tím tak trochu živím,“ uvedla v úvodu Jitka Asterová. Měla trému, že nestihne převleky a dokonce čekala nějaký trapas. „Kývla jsem na nabídku modelky s tím, že nepůjdu na podpatcích. A dneska jsem si přinesla boty na patnácticentimetrových šteklích,“ křižovala se Jitka Asterová a dodala: „Mám na Instagramu profil, jmenuje se Trendy Asterka. Měla jsem také jednou období pohodlného oblečení, ale pak jsem přišla na to, že se prezentuji nejen jako herečka, ale i jako žena. Nekupuji na sebe draho, sleduji slevy a výprodeje. Baví mě to hledat. Ulovím kousek, zazářím a pošlu dál nebo si s kamarádkami půjčíme věci na půl roku. Máme to vychytané.“ 

Moderátorka Zuzana Bubílková se mohla pochlubit, že si k večerním modelům vzala šperky, které sama vyrábí. „Šaty jsme vybíraly společně s Naty. Při mé velikosti S, to jde docela snadno. Večer před přehlídkou jsem ještě rychle dodělávala náhrdelník, abych mohla zazářit. Za modelku jsem šla jen jednou. To bylo na maškarním plese a šla jsem za Růžičkovou. Vycpali mě polštáři a vyhrála jsem. Tady se sice nesoutěží, ale zaručeně budu nejstarší modelka na mole,“ uvedla Zuzana Bubílková.

Mezi profesionální modelky se neztratily muzikálové zpěvačky Nikola Ďuricová, Genny Ciatti, Michaela Nosková, Leona Šenková, herečky Pavlína Mourková a Hana Sršňová, roli modelky si zkusila také Monika Trávníčková či 3. Muž roku 2021 Dominik Chabr. Zazpíval zpěvák Jaroslav Parci, nechyběl tanec a ani tombola a řada dalších hvězd jako Petra Černocká, Sámer Issa či Ivana Chýlková. Módní přehlídka se konala v prostorách Fashion clubu v pátém patře OD Kotva.

reklama

reklama

Michaela Dolinová si na módní přehlídce vzpomněla na svůj velký trapas. Ještě teď jí je trapně!

reklama