„Metráček“ Štiková chytla móresy Perkausové! Chování vesnického psa!

Pro dobrotu na žebrotu! To je heslo, které si teď dost často připomíná management CHARLOTTY ŠTIKOVÉ (19). Boubelka má totiž nosánek nahoru a zřejmě si myslí, že snědla všechnu moudrost světa. Naopak přísloví dvakrát nevstoupíš do stejné řeky v tomto případě rozhodně neplatí.

Štikovou si vybral stejný tým, který pomohl zazářit EVĚ PERKAUSOVÉ (21). Z nuly se jí podařilo dostat až do moderátorského křesla Top Staru a udělat ji mediálně zajímavou. Pak se však stalo něco, nad čím zůstává rozum stát. Místo sebemenšího vděku přišly ze strany Perkausové polopravdy, lži a neuvěřitelné výmysly, kterými už pár měsíců zásobuje český showbyznys. Takové pohádky by snad nevymyslel ani Hans Christian Andersen. Známý „tvořitel celebrit“ a fotograf hvězd Filip Matušinský, který Perkausovou mediálně zastupoval, by si mohl říct dost a do podobných dobrodružství se už víckrát nepouštět. On to však vidí jinak. „Naopak, bylo pro mne motivací dokázat, že z neznámého člověka se může udělat celebrita prakticky kdykoli.“ Do své stáje tak přidal dalšího koníka. Jak to ale vypadá, i ten začíná strečkovat.

Nejmladší z klanu Štikových dostala jediné zadání. Do léta by měla shodit třicet až čtyřicet kilo. Pokud to zvládne, objeví se v prestižním magazínu Playboy. Dostává se jí však pomoci profesionálů. O její váhu a zdravý životní styl se starají lidé z Petra Clinic v čele s majitelkou Petrou Řehořkovou, dostala pernamentku do Aquapalace v Čestlicích, kde na ni opět dohlíží tým odborníků atd. Od managementu má samozřejmě veškerý komfort, aby se mohla soustředit pouze na svůj úkol. Ale je jí to nejspíš málo, a tak dostala holčička žlutou kartu. Takovou podmínku s výstrahou. „Po zkušenostech s Evou Perkausovou bych konečně rád našel někoho, kdo funguje dle dohod a je na něj spolehnutí. Bohužel se to ale zatím až tak neděje. Investovali jsme do ní nemalé prostředky, sehnali jí odborníky, kteří do toho své služby zdarma jen proto, aby jí pomohli. Nemůžeme si dovolit, aby svou lehkovážností nás i tyto naše partnery poškozovala,“ prozradil nám Matušinský.

Jak se nám podařilo zjistit, Štiková například nebere telefony majitelce soukromé kliniky Petra Clinic Petře Řehořkové, která má Charlottu v péči a určuje nejlepší postupy, jak s otylým tělíčkem něco udělat. Jenže ve chvíli, kdy to druhá strana sabotuje, nezmůže prakticky nic. Nebo ještě jeden příklad, který mluví sám za sebe. Její management zařídil, aby měla k dispozici auto s řidičem. Funguje to tak, že Charlotte zavolá a vůz je přistaven na předem domluvený termín a místo. Jenomže Štiková si z toho dělá holubník. „Stalo se, že si sjednala odvoz na 21. hodinu, pak to posunula na 23. a nakonec ho zrušila úplně s tím, že nestíhá. Pan řidič měl tedy místo volného večera nervy, co si na něj mladá dáma zase vymyslí.“ Je k nevíře, že si devatenáctiletá rozmazlená holčička něco takového dovolí a nebojí se o to, že přijde o všechny výsady, za které by tisíce dívek dalo prvou nohu. Jak je však vidět, po světě neběhá jen jedna Eva Perkausová. Mladých rádoby hvězd s podobným myšlením je více. Štiková dostala od svého týmu poslední šanci. Jestli se nevzpamatuje, veškeré dohody se spláchnou do kanálu. Tak co, metráčku, rozsvítí se ti? Mrknout, jak jí to zatím jde, se můžete ZDE.

Foto: Petra Clinic, Aquapalace Praha, archiv

 

reklama

reklama