Marta Jandová: Myšlenka na tuhle desku je stará asi deset let

V Supraphon Musicpointu bylo včera hodně veselo. Jednak se tu křtilo debutové sólové album zpěvačky Marty Jandové s názvem Barvy a potom, jak jinak, následoval její koncert, při němž si nabitá prodejna prozpěvovala a občas ti odvážnější přidali i něco tanečních figur.

„Jsem ráda, že se dílo podařilo. Myšlenka na tuhle desku není ničím zánovním. Vznikla někdy před deseti lety. Až na jednu výjimku jsem napsala všechny ostatní písničky a jsou v češtině, takže je to i má česká premiéra. Víte, byl to můj sen vydat tuhle desku a dneska se splnil. Je to fajn pocit a doufám, že se bude líbit. Jsou na ní písničky pozitivní, jen jedna se trošku vymyká a je o strachu. A myslím si, že na ni patří a také posluchače zaujme,“ nechala se slyšet Jandová, která s německou skupinou Die Happy vydala celou řadu úspěšných nahrávek a až teď připravila zmíněnou lahůdku i pro své české příznivce.

Deska je na světě a tím určitě Martina aktivita nekončí a nesloží ruce do klína. Takže, a co bude dál? „To je samozřejmě pravda. Vystupovat a koncertovat budu dál a dál. Pojedeme na turné a věřím, že lidé budou chodit na koncerty a přála bych si, aby bylo, v uvozovkách, tak úspěšné, abych mohla natočit druhé album, pak třetí a další a další,“ s úsměvem dodala Marta Jandová a vyrazila potěšit své početné příznivce ochutnávkou písniček z nového alba Barvy.

Foto: Herminapress

reklama

reklama