Marie Doležalová jako Olivie? Lákavé a přitom velká výzva!

Žena s neutuchající energií. Nečinnost je MARII DOLEŽALOVÉ (29) cizí. Teď se například chystá ztvárnit roli Olivie v komedii Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, která bude novinkou v rámci letošních Letních shakespearovských slavností.

Herečka se moc těší. „Olivie, tím, že je to hraběnka, tak je sebevědomá, zvyklá vládnout pevnou rukou. Každý je do ní zamilovaný, z čehož plyne, že rozhodně není žádná uťáplá ženská. A to je pro mě velice zajímavá výzva. Nejen proto, že já jsem trochu jiná, ale i všechny ty postavy, které v komedii vystupují, jsou pro mě jakoby z jiného spektra. Musím sama před sebou otevírat úplně nové pomyslné šuplíky, nic podobného jsem zatím nehrála. Olívie je velice emotivní a dává to najevo, já se odhaluji spíše v soukromí. No, je to pro mě jako herečku úplná novinka, ovšem velice lákavá Když přišla nabídka od paní režisérky zahrát si tuhle roli, ani minutu jsem neváhala,“ uvedla populární pohodářka.

Jak známo, Marie Doležalová není jen skvělá herečka, tanečnice, spisovatelka, blogerka a kdovíco ještě, ale i organizátorka charitativních akcí. A jednu takovou připravuje na konec tohoto týdne. „No vidíte, to je fakt a je to už za chvíli. Na neděli 12. června chystám na Vyšehradské Vyšehraní takovou verzi Šansoniér, tentokrát pod otevřeným nebem.“ Je to podobné, jako byla nedávná velká benefiční jarní Šansoniéra pro Kuře v La Fabrice, kdy jsme třeba překecali pana Bartošku, aby po mnoha letech opět zazpíval nebo zarecitoval svůj park v písničce Klíč pro štěstí nebo přemluvili nikdy nezpívajícího Marka Taclíka, aby zapěl.

A jak nám později oba pánové řekli, byli prý sami překvapeni, že se nechali přemluvit. A rádi. Prostě to byla akce, která se povedla, měla skvělou atmosféru, všichni do ní šli s nadšením a hlavně pomohla potřebným. „A proto by byla škoda nenavázat. Takže v neděli se potkáme a Vyšehradě a pak třeba o Vánocích. To bych ráda dala do kupy opět něco v tomhle duchu,“ doplnila Marie Doležalová.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama