Malé princezny se vozily limuzínou! Chyběl už jen statečný rytíř

Která žena jako malá nemyslela na to, že se stane princeznou? Sny o statečném princi, který za ní přijede v krásném kočáře taženém párem nádherných koní ji vysvobodí ze spárů zlého draka. Finalistky Miss Princess zažily něco podobného.

Letošní ročník Miss Princess dokázal, že soutěž si každým rokem získává stále věcí prestiž. Důkazem budiž slavnostní galavečer, který se konal v luxusních prostorách hotelu Ambassador – Zlatá husa na Václavském náměstí v Praze.

Pro dívky, které se dostaly do finále, to byl nezapomenutelný zážitek. Organizátorka Miss Princess DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) prostě ráda plní dětské sny. „Když vidíte ty rozzářené tvářičky, tak si říkáte, že prostě odvádíte dobrou práci,“ usmívá se čeká Barbie, která pro holčičky samozřejmě připravila i řadu překvapení.

Jedním z nich byla projížďka v limuzíně jednoho z partnerů akce, společnosti Hummer Long. Pokud byste si alespoň na chvíli chtěli užít pocit, že když vám tahle dlouhá kára zaparkuje před domem, tak sousedi stoprocentně puknou závistí, mrkněte se na hummerlong.cz. Vybrat si můžete nejen limuzíny, ale například i motorvé čluny. Trochu té parády si užily i finalistky Miss Princess, žádná z nich v něčem podobném ještě nikdy neseděla. Sen být princeznou se jim tak zase o něco přiblížil. K dokonalosti snad už chyběl jen statečný rytíř v blyštivé zbroji.

Foto: archiv Miss Princess

reklama

reklama