Malá svůdnice. Kubíčková nafotila opravdovou parádu

Je to taková malinká drašice, ale ty mají muži velmi rádi a velmi často jejich kráse a půvabu jednoduše podlehnou. Česká modelka Kristýna Kubíčková je právě takovou dívčinou.

KRISTÝNA KUBÍČKOVÁ je mladičkou českou modelkou, které se podařil husarský kousek. Dokázala se totiž na loňské Miss umístit velmi vysoko a to i přes to, že měří pouhých 167 cm, což je na modelku opravdu hodně málo a bezesporu ve světovém modelingu by si s něčím podobným ani neškrtla.

Jenže měřítka České Miss v posledních letech nejsou příliš vysoká a nutno dodat, že Kristýna je určitě daleko zajímavější a krásnější, než vítězka Andrea Bezděková. Atraktivní loňská 2. vícemiss má navíc hodně nabídek a některé fotky z nich opravdu stojí za to.

Třeba během jedné z posledních kampaní nafotila hodně svůdné snímky a samozřejmě se s nimi nezapomněla pochlubit na Instagramu. Zase na druhou stranu, kdyby to neudělala, byla by to chyba, všichni bychom přišli o mimořádně příjemný pohled na krásnou, mladou ženu, která má alespoň podle nás v redakci bezesporu modelkovský potenciál…

reklama

reklama