Letní opening párty Café & Bar Stromovka Collection – CHILL OUT byla plná hvězdných hostů

V polovině srpna se v pražském Centru Stromovka na Veletržní ulici otevírala nová kavárna s letní terasou Café & Bar Stromovka Collection – CHILL OUT. Jedná se o již druhou kavárnu majitele Václava Posířila, která se v Centru Stromovka nachází. Navštívit zde můžete také Café & Bar Stromovka Collection – BYZNYS, která je vhodná obchodní schůzky nebo intimnější posezení. Zatímco nová kavárna Café & Bar Stromovka Collection – CHILL OUT je určena pro běžná denní setkávání s přáteli a rodinou u dobré kávy a dortu nebo pro posezení u dobrého drinku. V létě je navíc dominantou celé kavárny krásná terasa.

Letní opening párty se nesla v duchu dobré muziky, kvalitních drinků, dobrého občerstvení a pohodové nálady. Kmotrem kavárny se stal přední český biatlonista Ondřej Mánek, který je součástí nastupující generace biatlonistů. Před dvěma lety přivezl z juniorského mistrovství světa tři stříbrné medaile a je také významným influencerem.

Štěstí nové kavárně přišly popřát také zpěvačky Andrea Kalivodová, Heidi Janků, Linda Finková či Bára Mottlová, které program zpestřily svým zpěvem. Linda Finková byla dokonce spolu s finalisty soutěže Muž roku tajným dárkem k nedávným narozeninám samotného majitele kavárny. „Byl to krásný okamžik, když moji přátelé a téměř všichni finalisté Muže roku nesli dort a Linda zpívala na moji počest. Věřím, že díky tomu, že se opening párty tak skvěle vydařila, bude mít kavárna mnoho spokojených zákazníků, na které se moc těším,“ shrnul atmosféru akce Václav Posířil.

Párty byla plná hvězdných hostů. Dorazila influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A., se synem Patrikem, která svěřila, že právě díky synovi párty a oslavy moc často nenavštěvuje. „Občas někam zajdeme, ale nenapadá mě nic, co by ve mně zanechalo takovou stopu, že bych si na to teď vzpomněla. Ale tohle je moc krásná akce, jak je to venku, krásná terasa, nové prostředí.“ Není proto divu, že nejcennějším dárkem v životě pro ni byl její syn: „Diamanty, šperky jsou krásný, ale tohle si nekoupíte. To si musíte sama udělat,“ dodala se smíchem influencerka  s tím, že dárky prý nejraději kupuje. „Nejčastěji oblečení, protože v tom jsou moji blízcí občas bezradní, tak jim ráda pomůžu a poradím. A také mám ráda šperky jako dárek, koupila jsem i auto. Když to jde, a když jsou možnosti, tak ráda kupuju,“ uzavřela.

Herečka Regina Řandová zavzpomínala na oslavy svých kulatých narozenin. Kulatiny ty mi manžel vždycky připravil takové větší, že jsem tam měla lidi, které mě ani nenapadlo, že by mohli přijít a měla jsem radost. Ale spíš oslavy ráda připravuji sama,“ svěřila nestárnoucí herečka z filmu Bota jménem Melichar a doplnila také, jaký dárek pro ni byl v životě ten nejkrásnější: „Jako největší dar považuji ty svoje dvě vnoučata, a to že jsem vůbec otěhotněla a porodila syna. Ale z takových těch klasických hmotných dárků jsem měla radost z dárku k padesátinám, kdy mi manžel dal jako dárek dovolenou na Mauriciu. A byla to taková moje první daleká dovolená, většinou jsme jezdili jen po Evropě. Tak to je takový dárek, který si pomatuji, a udělal mi velkou radost.“

Cvičitelka Hanka Kynychová také zavzpomínala na svoje padesátiny. Svojí padesátku jsem měla spojenou s křtem svého posledního DVD a manžel, manažerka a kamarádi mi připravili krásnou after párty v moravském stylu. Jako tajný dárek přijel dokonce z Moravy i můj kamarád vinař Staňa Mádl a byl to moc krásný den. A to tak moc, že jsem dokonce i na chvíli zapomněla, že mi je padesát,“ smála se majitelka nejhlubšího dekoltu na opening párty.

V živé paměti pak měla oslavu svých nedávných narozenin Bára Mottlová. „Nejvíc teď vzpomínám na oslavu, která byla před týdnem na lodi  a slavili jsme moje 36. narozeniny. Byl to nejužší kroužek mých děvčat, deseti nejlepších kamarádek. Děvčata, která se nějak zapsala do mého života, takže to bylo takové hezké shledání,“ popsala nedávný zážitek modelka a herečka s tím, že nejkrásnější dárek, který kdy dostala si darovala sama sobě a to svého parťáka pejska Chica.

To herec a moderátor Michal Kavalčík zase nedávno slavil plnoletost svého syna, který se potatil a studuje hereckou konzervatoř. Oslava byla hezká. Já jsem ho překvapil, seděli s partou na DAMU a já jsem koupil konfety a dárek – koupil jsem mu voucher na autoškolu. On to netušil, byl jsem tajně domluvený se spolužáky, bouchli jsme konfety a bylo to moc hezký. A dali jsme si vlastně oficiálně prvního panáka, kdy může alkohol,“ popsal Kavalčík známý také jako Ruda z Ostravy.

I Linda Finková ráda vzpomíná na tajnou narozeninovou oslavu, kterou pro ni tehdy připravila kamarádka Monika Absolonová s manželem Richardem Genzerem. „Byly to moje čtyřicátiny, kdy mi Monika s Geňou zorganizovali oslavu v krásném luxusním hotelu. Za  mými zády tam pozvali spoustu mých kamarádů a známých, a protože mě oba dva dobře znají, tak věděli, koho mají pozvat, abych měla radost. Já už jsem teda bohužel byla těhotná s Matýskem, tak jsem nemohla pít. Ale bylo to krásný. Šli jsme do hotelu na večeři, já tam strašně nechtěla jít, ale oba mě donutili, ať jdu, a tam najednou prostě banda lidí, které jsem neviděla třeba i 20 let a začínala jsem s nimi. Bylo to moc fajn, ráda na to vzpomínám,“ popsala svůj nejkrásnější narozeninový dárek zpěvačka a hlasová koučka.

To čtyřnásobná maminka Lejla Abbasová má v čerstvé paměti spíše dětské oslavy. „Poslední oslavu jsme měli minulý týden. Byly to narozeniny všech tří nejmenších dětí, dvojčat a Iman. Oslavu nám smetla bouřka, byl přívalový déšť. Ale nakonec to dopadlo dobře, strávili jsme večer u strejdy na boudě, kde jsme se ještě sdružili s dalšími lidmi a byl to strašně příjemný večer, vysvětlila známá filantropka, která na akci dorazila během dvou volných dní, které výjimečně trávila přes léto v Praze, protože se kromě mateřských povinností věnuje stále také svojí nadaci. „Nyní připravujeme dokument o projektech, které v Africe dělá můj nadační fond. Je to o lidech, které ty projekty vedou,  o vzdělání a o té rozvojové a komunitní práci. A ta když se dělá dobře, tak ty lidi neutíkají a chtějí tam zůstat a vrací zpátky tu pomoc. Doufám, že jej první diváci budou moct vidět už na jaře. Ještě pořád sháníme peníze, protože covid nám totálně zamíchal se sponzoringem. Co jsem měla naslibováno, tak to bohužel nevyšlo. Paradoxně jsem díky shánění peněz na dokument sehnala spoustu partnerů na konkrétní lokální pomoc přímo na projekty, velmi často se jedná o materiální pomoc, za což jsem samozřejmě strašně ráda,“ vysvětlila.

Heidi Janků letos čeká velké jubileum, ale zatím stále vzpomíná na poslední velké kulaté narozeniny. „Na oslavě mých padesátin bylo hezké všechno, kromě té padesátky. Slavila jsem to u nás v Uhříněvsi v divadle, sešla se tam celá moje stará kapela, udělali jsme si takový malý koncertík. A sešli se opravdu všichni, které jsem pozvala, takže celá plejáda kamarádů a známých a bylo to opravdu moc příjemný.  Tak na to vzpomínám opravdu ráda, i když teda letos to bude ještě horší,“ vyprávěla s úsměvem sobě vlastní zpěvačka, které by nadcházející šedesátku nikdo nehádal.

Na akci dorazila také zpěvačka Kate Matl s malou dcerkou Karolínkou, moderátorka Štěpánka Duchková,  tanečník Marek Dědik a závodnice Rallye Dakar Olie Roučková. Moderování celého večera se ujal Petr Vojnar.

Kromě dobré kávy a drinků si můžete v Centru Stromovka dopřát i péči o svůj vůz. Ke kavárnám Café & Bar Stromovka Collection patří také síť ručních Automyček Colleciton. Takže zatímco vy si vychutnáte kávu nebo vyřídíte schůzku, o vaše auto se postará tým skvělých profesionálů.

reklama

reklama

Letní opening párty Café & Bar Stromovka Collection – CHILL OUT byla plná hvězdných hostů

reklama