Leoš Mareš se po čtyřech letech vrací do Příbrami. Přivede i Calltu a Holki!

Pro své fanoušky měl  Leoš Mareš připravenou velkolepou show v pražské O2 aréně, kvůli pandemii koronaviru ji ale musel odložit až na příští rok. Ti si přesto nemusí zoufat. Jeden z nejoblíbenějších umělců Česka si totiž pro ně připravil letní překvapení v podobě minikoncertů. A ten nejbližší se uskuteční 21. srpna v letním kině v Příbrami!

„Kdykoliv přijde někdy někdo na mou show tak si ho vážím. Častokrát dorazí z různých koutů a mohou dělat něco jiného. Třeba mohou být doma, ale oni přijedou za mnou, a to jsem rád“, říká Leoš Mareš, který jako jeden z mála českých zpěváků dokázal vyprodat pražskou O2 arénu třikrát po sobě a to několik let po sobě. Nebýt koronavirové pandemie, letos by se tak v řadě stalo potřetí a nikdo nepochybuje, že tato šňůra bude pokračovat i v dalších letech.

Letošní léto bude ale pro Mareše, jako zpěváka, lehce netradiční. Místo velké haly pro tisíce lidí najednou se rozhodl vyrazit přímo za svými fanoušky do jejich města. A nejblíž u Prahy vystoupí právě 21. srpna v letním kině v Příbrami, kde si ho bude moct poslechnout pouze 1000 fanoušků.

A stejně jako v případě koncertu v Mikulově, i tentokrát lístky mizí po desítkách. “Leoš Mareš je fenomén a o jeho vystoupení je velký zájem. Jsme rádi, že jsme se domluvili a on se tak po čtyřech letech vrátí do Příbrami. Za první den jsem prodali tři sta lístků a rychle mizí,” říká promotér Petr Větrovský za VDN Promo.

A ani tentokrát se koncert Leoše Mareše neobejde bez hvězdných hostů. Pozvání přijal Pavel Callta, se kterým si jeden z nejlepších moderátorů u nás zazpívá jejich společný hit Píšeme si svůj sen či dívčí skupina Holki.

Lístky na Summer party Leoš Mareš a host v Příbrami jsou za 990 korun a jsou v prodeji na https://www.ticketstream.cz/akce/leos-mares-136083

reklama

reklama

Leoš Mareš se po čtyřech letech vrací do Příbrami. Přivede i Calltu a Holki!

reklama