Leona Machálková: Klobouk dolů před Jitkou, umí a ještě se stará!

„Jsem ženská, takže šperky prostě můžu. Jsou potěšením pro oko, a to nejen při nakukování do obchodu. Ráda je nosím, ale nejsem sběratelka za každou cenu. Vybírám si, abych si je užila a ne se jimi zásobovala. Mohu i bižuterii,“ prozradila zpěvačka Leona Machálková v reprezentativní prodejně JK Jitka Kudláčková, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitních zlatých šperků.

Tady ovšem nešlo o bižuterii nebo běžné ozdoby, ale originalitu a vysokou kvalitu. „Se zájmem jsem si prohlédla část kolekce, kterou tu Jitka představila, a určitě bych si vybrala. Jsou to skvělé kousky a je na nich znát, že paní šéfová svému řemeslu hodně rozumí a ví, co se bude líbit. Prostě umí a navíc se ještě stará a pomáhá, za což si zaslouží obdiv,“ dodala zpěvačka.

Je to přesně tak. Jitka Kudláčková a další hosté zde představili charitativní akci, sbírku pro Venezuelu, jejíž výtěžek půjde na nákup potravin a léků pro tamní nejchudší část populace. Určitá finanční suma z prodeje šperků bude její významnou součástí.

„Já osobně, jak vidíte, nějakou tu ozdobu také na sobě nosím, ovšem je to trošku něco jiného, než jsem tady stihnul omrknout. Jsou tu spíš kousky pro ženy a řeknu vám, že kdybych nebyl single, určitě bych své partnerce něco koupil. Jsou to fakt nádherné věci. No, možná podumám a přeci jen si něco vyberu. Jednak to bude pro dobrou věc a pak doufám, že nezůstanu na ocet a budu mít pro perspektivní přítelkyni skvělý dárek. Sice to bývá tak, že chlap si nejdříve najde ženu a pak si jí zdobí, já udělám inovaci a nejprve koupím šperk z kovu a pak snad najdu i ten živý,“ s úsměvem vysvětlil další host akce, uznávaný a populární bubeník Tokhi.

Jak se svěřila zpěvačka Tereza Mátlová i ona by si v prodejně vybrala. „Když to tak vidím a zkouším, tak bych brala asi všechno. Já si na šperky potrpím a tady by bylo těžké vybrat jeden. Zatím jen otestuji, přijdu párkrát obhlédnout a uvidí se. Jsem tu hlavně proto, abych podpořila onu charitativní akci, ale jsem prostě žena a to, co blyštivého se tu představuje nelze ignorovat,“ uvedla Tereza a zkoušela a zkoušela a zkoušela stejně jako další účastnice akce herečka Kristýna Janáčková.

Foto: Herminapress


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno