Legendární veletrh FOR BEAUTY opět v plné kráse

V pražských Letňanech se tento víkend konal opět tradiční veletrh krásy a módy FOR BEAUTY.  Program byl nabitý a výstaviště PVA bylo zaplněno nadšenými návštěvníky.

Bohatý program v průběhu pátku i soboty nabídl spoustu novinek, hudebních vystoupení a především módních přehlídek. Ty byly doslova velkolepé. Na módních molech se představily modely věhlasných módních návrhářů, jako jsou Jiří Moravec, z Atelieru Moravec nebo česká návrhářka Debbie  Brown. Diváci na molech mohli vidět i sportovní modely značky Gymio v čele s Janou Marvanovou.

Avšak módní přehlídka nebyla jen o oblečení. Modelové a modelky tentokrát na pódiu předvedli i neodmyslitelné módní doplňky – luxusní sluneční i dioptrické brýle, které pro přehlídku poskytla Jana Slavíková z Optika Slavíková.

Celý program byl doplněný řadou zajímavých rozhovorů s vítězi Muže roku nebo Bárou Mottlovou. Novinkou na letošním veletrhu byl i ayurvédský lékař Matias Kaur, který se snažil návštěvníkům přiblížit souvislosti mezi krásou a zdravou stravou.

V takto nabitém pátečním programu, jehož částí provázel Kája Pavlíček, diváci mohli shlédnout i živá hudební vystoupení v podání Dáši Zázvurkové a Yanny. Letošní veletrh se povedl nad očekávání, opět měl něco navíc a vy už se teď můžete těšit na další jarní FOR BEAUTY, který zase něčím překvapí a zase se pomyslná laťka posune o něco výš.

reklama

reklama