Kvůli pandemii koronaviru se mění termín Metronome Prague

Příznivci hudby se festivalu Metronome Prague v původním termínu nedočkají. V reakci na současnou situaci a nouzová opatření proti Covid-19 se organizátoři rozhodli posunout termín konání na 17. až 19. září 2020, místo zůstává. A co si k tomu napsali oni sami?


Vítáme všechna mimořádná opatření, která se dnes dějí. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců, členů organizačního týmu a dalších lidí, kteří jsou do realizace Metronome Prague zapojeni, jsou pro nás na prvním místě.

Unikátní program
Na přípravu festivalu jsme již vynaložili mnoho úsilí a energie. Vyjednávali jsme se stovkami umělců, interpretů z ČR i ze světa. Připravovali jsme festival se spoustou komerčních partnerů i institucí v čele s hlavním městem Prahou. Pro rozšířený třídenní Metronome jsme nachystali zcela unikátní program. S novým termínem z něj vyroste pro všechny ještě magičtější zážitek.

Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost vrácení peněz bude nabízena od poloviny dubna do konce června 2020. Prosíme, zůstaňte s námi! Umyjte si ruce, nasaďte roušky a dávejte na sebe pozor.

reklama

reklama