Kvitové se hroutí život: Krachl jí vztah s hokejistou Meidlem, přitom to vypadalo na svatbu!

Žádná svatba. Vztah tenistky PETRY KVITOVÉ (26) a hokejisty RADKA MEIDLA (27) je minulostí. Přitom to vypadalo jako sladký příběh z růžové knihovny.

Nedaří se ji ve sprotovním životě a teď se potvrdilo, že ani v tom osobní to není zrovna to pravé ořechové. Kvitová nedávno opustila po sérii mizerných výsledků elitní společnost tenisového žebříčku WTA, když vypadla z první desítky, kde byla dlouhých pět let.

Nyní navíc přišla o svého snoubence hokejistu Radka Meidla. Jejich vztah je totiž minulostí. „Ano, máte dobrý postřeh. Nehrála jsem s prstýnkem, protože jsme se s Radkem rozešli,“ okomentovala situaci dvojnásobná vítězka Wimbledonu. „Radkovi jsem ho samozřejmě vrátila, když to nedopadlo tak, jak jsme si ještě před půl rokem přáli,“ dodala smutně Kvitová.

Tento vztah tak zřejmě již happy endem neskončí. Přitom to vypadalo tak nadějně. Meidl totiž naši nejlepší tenistku současnosti před půl rokem požádal v Prostějově o ruku a oba vypadali šťastně a zamilovaně. Dlouho jim to ale nevydrželo, a tak je česká hráčka opět single.

Foto: archiv

reklama

reklama

Kvitové se hroutí život: Krachl jí vztah s hokejistou Meidlem, přitom to vypadalo na svatbu!

reklama