Krásná Nikol Švantnerová se úplně proměnila: Jak nyní vypadá?

Změnila tvář a styl, ovšem dost možná k lepšímu. Česká modelka Nikol Švantnerová je krásnější, než kdy předtím. Co se sebou udělala a jaké to má ohlasy u jejich fanoušků?

NIKOL ŠVANTNEROVÁ (24) je dva roky starou vítězkou České Miss a bezesporu jednou z nejkrásnějších dívek, které modelingové portfolio u nás nabízí. Objevuje na většine společenských akcí a je nepřehlédnutelná.

Aby toho ale neblo málo, tak poměrně krátce po rozchodu lehce změnila svůj styl a tvář. Nyní tak vypadá snad ještě lépe, než kdykoliv předtím a je zcela jasné, že nebude mít o nápadníky nouzi. Pravdou ale je, že to neměla snad nikdy v životě.

S velkým úspěchem se její lehká proměna potkala i na sociálních sítích. Především na Instagramu je hodně chválena. Ač ji mnozí sotva poznali, tak pořád tvrdí, že je velmi krásná a že jí to moc sluší. My se musíme přidat. Nikol, tohle se ti skutečně velmi povedlo. Tak snad si brzy najde nového partnera a ten nebude mít potřebu zalétat, jako tomu bylo u předešlého, kterým byl fotbalista Hora…

Foto: sociální sítě

reklama

reklama