Krásná Magda okouzlila Afriku: V plánu jsou prý hodně žhavé fotky!

Objev fotografa Jiřího Rašnera, sexbomba Magdaléna Bendová, se rozhodla v době koronaviru odjet na dovolenou do Egypta. Spolu s maminkou s užívá teplo a sluníčko a nutno říct, že jí africké klima moc svědčí. Proslýchá se, že po návratu nafotí opravdu žhavé snímky!

Podívejte se do fotogalerie, jak jí to v Egyptě sluší. Nevíme jak vy, ale my se rozhodně hodně těšíme, až se svým dvorním fotografem Rašnerem zase nafotí nějakou pěknou kampaň. Hlavně prosíme co nejodvážnější! Magda totiž má co nabídnout, o tom není sporu. Není náhoda, že spolupracuje s celou řadou prestižních značek a tuzemských i zahraničních firem. „Na nedostatek práce si opravdu nemohu stěžovat. Jsem za to vděčná, v dnešní době nikdy nevíte,“ usmívá se sympatická blondýnka, která pochází z vesničky Čechyně u Rousínova a v Praze spolupracuje s estetickým centrem a stomatologickou klinikou.

Uvidíme, co si pro nás Bendová s Jiřím Rašnerem chystají. „Zatím nechci nic prozradit. Teď si s maminkou užíváme dovolenou. Ale mohu slíbit, že nejen moji fanoušci budou určitě spokojeni.“ Že by se plánovaly nějaké fotky s vánoční tématikou? Magdaléna jako Santa Claus…hm, to by vůbec nemuselo být špatné. Zatím ale nepředbíhejme. Kdo si počká…

reklama

reklama