Krása s dobrým skutkem aneb celebrity na plastice

Klinika estetické medicíny doktorky Lucie Kalinové se spojila s fondem Be Charity Barbory Nesvadbové, aby pomocí společně pořádané akce ukázaly, jak může krása pomáhat.

„Myslím si, že není náhodou, že se naše společnosti rozhodly pro spolupráci. Je to báječná platforma, na které můžeme ukázat, že nejhezčí věcí na světě je pomáhat ostatním. Na klinice se snažíme řešit konkrétní estetické nebo zdravotní problémy našich klientů, aby žili spokojenější život a je skvělé, že skrze napojení na Be Charity můžeme současně pomáhat lidem, kteří byli v životě jinak znevýhodnění a v rámci naší praxe jim pomoci nedokážeme. Ze spojení tedy máme velkou radost a doufáme, že ji ještě více předáme dál,” říká ředitelka kliniky Brandeis Clinic by Lucie Kalinová MUDr. Lucie Kalinová, PhD.

Pacienti přispívají 

Pilotní spolupráce běží od října a je zaměřena na prodej voucherů na ošetření v libovolné hodnotě, ze kterých jde 5 % na fond Be Charity, kde vybrané peníze budou pomáhat znevýhodněným dětem o jejichž příbězích si můžete přečíst níže. Tolik potřebnou zdravotní péči jim přinese výtěžek z prsních implantátů Motiva i jiných vymožeností estetické medicíny. Již od října mohou klienti kliniky zakoupit vouchery na libovolné ošetření, a tím věnovat 5 % jeho hodnoty fondu Be Charity.

Celebrity na plastice

Finalistky Miss s implantáty, Pavlína Saudková s vrtačkou na kosti nebo dokonce Barbara Nesvadbová s chirurgickou jehlou. Takovou podívanou měli návštěvníci sobotní charitativní akce, která se uskutečnila na Klinice estetické medicíny doktorky Lucie Kalinové. 

Oslavou celé spolupráce byla akce, která proběhla 23. 11. 2019 od 10:00 do 16:00 na Brandeis Clinic. Mimo setkání s dětmi bylo možné si projít kliniku, dozvědět se více o zákrocích, ale také si vyzkoušet workshopy zaměřené na chirurgické šití, aplikaci injekčních materiálů, otestovat odolnost prsních implantátů a vyzkoušet si 3D scan – Motiva Imagine, který ukáže přibližný výsledek zvětšení prsou. Ve spolupráci s firmou Motiva, jeden z předních výrobců implantátu na světě, je scan k dispozici zdarma na Brandeis Clinic do konce roku každé úterý. Na akci spolupracují a přišli ji podpořit mimo klienty a přátelé kliniky i známé osobnosti. Nechyběla samozřejmě na Barbara Nesvadbová, která si vyzkoušela všechny lékařské workshopy, a její kolegyně z nadačního fondu Pavlína Saudková. Taťána Makarenko a finalistky její soutěže Miss Czech Republic a spousta dalších.

 „Jsme rádi za každou spolupráci a každou darovanou částku, díky které bude možné pomoci těm, kteří to v životě nemají jednoduché. Velmi se těším na výsledek a doufám, že společně uděláme po skončení akce hezčí Vánoce dětem, které naši platforma podporuje,“ sdělila zakladatelka fondu Barbora Nesvadbová.

reklama

reklama