Krainové pusa stále letí: Na světě je nová kolekce oblečení

Část svého života Simona Krainová oblečení prezentovala na svém těle a jako modelka sklízela obrovské úspěchy. Teď má vlastní značku, jejíž ústřední dominantou je obrovská pusa. A i zde se Krainové nebývalé daří, o čemž svědčí i reakce fanoušků na sociálních sítích.

Rodačka z Havířova je známá tím, že chvíli neposedí. Nakonec, když se podíváte na její instagramový profil, tak zjistíte, že je vlastně stále v pohybu. Kdyby někdo zakázal běh, Krainová by asi velmi trpěla. Na druhou stranu jí může i osmačtyřiceti letech spousta mnohem mladších žen závidět parádní postavu. Není se však čemu divit, že když se Simona před časem pustila do byznysu s módou a založila svůj vlastní eshop bysimona.cz, dělá to samozřejmě na sto procent. 

Zatím každá její kolekce měla úspěch (například i žabky se symbolem pusy byly vyprodané obratem). Teď Krainová na trh přichází s novými mikinami a tričky, které tentokrát mají neonové letní barvy. „Chci všem vzkázat, aby se barev nebály. Je krásné, když je svět barevný, jen se podívejte kolem sebe. A proč to nevyjádřit také outfitem,“ usmívá se modelka. Fanoušci značky i Simony mohou být v klidu – ani tentokrát samozřejmě nezmizela oblíbená pusa.

reklama

reklama