Krainová má recept na štěstí: „Potřebuju kolem sebe krásné věci!“

Pro cenné rady jak pěstovat nejen orchideje a zároveň se nechat okouzlit krásou těchto nádherných květin, si přišla modelka SIMONA KRAINOVÁ (43) do botanické zahrady v Troji. Na výstavě s názvem Orchideje – královny opylovacích triků, mohla ve skleníku Fata Morgana vidět nejen na 1000 druhů těchto tropických rostlin.

Mohla však obdivovat i zajímavé aranžmá orchidejí. „Miluji kytky. Potřebuji mít kolem sebe krásu, obklopovat se hezkými věcmi, hned mám vždycky hezčí den,“ svěřila se Simona Krainová a pokračovala, „pro svoji seniorskou nadaci Antonika uvažuji o spolupráci s botanickou zahradou, protože staří lidé se rádi přijdou pokochat barevnou krásou květin a budou vděčnými návštěvníky.“

U svého nového domu, který nedávno s manželem dostavěla, zahradu modelka má a tak se přiznala, jak je na tom se zahradničením. „Zatím tam roste jen máta. Zahrada je ve stavu plánů a budování. A to jsem radši přenechala profesionálům, protože já na to nemám čas a ani vědomosti. Doufám, že se v botanické zahradě něco přiučím,“ zadoufala Simona a jako první počinek si odnesla krásnou orchidej.

Foto: Herminapress

reklama

reklama