Konvičková: Snoubenec mi radil při postelové scéně

Další mladí muži se o víkendu zúčastnili dalšího castingu 21. ročníku soutěže mužské krásy Muž roku 2020. Někteří přišli z popudu svých přítelkyň či rodiny, někteří chtějí nabýt nové zkušenosti a vstoupit tak do nepoznaného světa modelingu a šoubyznysu.

Finálovou dvanáctku mladých mužů pomáhaly vybírat i známé osobnosti jako například herečka Kateřina Macháčková a Daniela Šinkorová, moderátor Karel Voříšek, zpěvačka Nelly Řehořová a Markéta Konvičková, nechyběl ani úřadující Muž roku Vojtěch Urban.

„Už jsem několikrát zpívala na finálovém galavečeru, ale v porotě na castingu sedím poprvé. Od budoucích finalistů neočekávám krásu a dokonalost, ale čekám sympatické kluky, kteří mají charisma. Nejvíc mě asi zajímá důvod, proč se přihlásili do soutěže, protože já, když jsem šla v patnácti letech do velkého světa pěveckých soutěží, nikdo se mě neptal, proč tam jdu,“ uvedla Markéta Konvičková, které se na prostě třpytil nový zásnubní prstýnek od přítele pilota. „Hrdě ho nosím, jen ho musím nechat trošku zmenšit. Na muže kolem mne je snoubenec zvyklý, moc dobře totiž ví, že když si oblékne uniformu pilota, je pro mne Muž roku jedině on. Panuje mezi námi naprostá důvěra. Dokonce při natáčení videoklipu s bývalým Mužem roku Pepou Kůrkou mi snoubenec radil při postelové scéně. Takže místo aby žárlil, chtěl, aby výsledek byl co nejvěrohodnější,“ usmívala se Markéta Konvičková a spolu s ostatními pogratulovala zpěvákovi a producentovi Gabrielovi Grillottimu k jeho 60. narozeninám. Gabriel Grillotti je již tradičním porotcem, který je velmi přísný. „Hodnotím nejen vzhled, ale jako producent i využití ve světě showbusinessu,“ dodal Gabriel.


Vždycky Sparta!
Herečku Kateřinu Macháčkovou zase na castingu zaujali mladí muži, kteří hráli fotbal. Přiznala, že fotbal sleduje od malička a dodneška má docela slušný přehled o fotbalovém dění v republice. A fandí Spartě! „Jsem z rodiny, kde můj tatínek i otčím byli vášnivými fanoušky. Mám to po nich. Jsem fanda, ovšem jen z gaučíku a s ovladačem. Trochu mě mrzí, že ČT už neumožňuje fotbalové přenosy, abych si kvůli tomu pořizovala placený kanál, to ne. Stejně jako táta fandím Spartě, ale fanoušky ostatních klubů rozhodně nezavrhuji. Také si nemyslím, že adepti na Muže roku, kteří hrají fotbal, budou mít u mne plusové body. Pro mne je důležité, jestli je sympaťák, umí mluvit, má rozhled, prostě není hloupý,“ uvedla Kateřina Macháčková, kterou můžete vidět v Divadle pod Palmovkou v Králově řeči, v Divadle Palace ve Vzpouře nevěst a k tomu ještě učí na konzervatoři.

Přestože mladá zpěvačka Nelly Řehořová se na soutěži Muž roku objevuje zcela pravidelně, do castingové poroty usedla prvně. Zjistila, že vybrat správné muže do finále není vůbec lehké. „Je obtížné za tak krátkou dobu zjistit, jestli kluk bude dobrý v soutěži. Nemám žádná kritéria, ten frajer musí být něčím zajímavý a musí se mi líbit. Také se mi ale stalo, že kluk bylna první pohled k ničemu a pak se z něj vyklubal super parťák. Byla jsem férová a přiznala jsem mu to,“ uvedla Nelly Řehořová, která mimo jiné hraje v Trháku v Divadle Broadway. Nelly také čeká na jaře maturita, proto chystaná deska a nový song s videoklipem musí počkat. „Odmaturuji a pak to zase rozjedu naplno,“ slibuje zpěvačka.

Nechybí jim pokora
Atmosféru soutěže Muž roku velmi dobře zná herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová. Nechyběla na castingu a nebude chybět ani na finále, které se koná 21. srpna 2020 v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

„Vidím, jak se mladí muži mění. Nároky se zvyšují a oni jsou si toho vědomi. Proto chodí na castingy lépe připravení, vybavení a to nemyslím jen svaly. Jsou zodpovědnější a nechybí jim určitá pokora,“ poznamenala Daniela Šinkorová, která před nedávnem odpremiérovala muzikál Ne/normální. 

„Je to úplně jiný druh muzikálu, než známe. Téma není jednoduché a my jsme se snažili, abychom nikoho s bipolární poruchou neurazili a zároveň ukázali, že i s psychickou poruchou se dá vést kvalitní život. A v Divadle Na Prádle jste divákům opravdu blízko, vidí nám víc do tváře. Není to jednoduché.“ S Danielou Šinkorovou hrají v muzikálu dva pohlední mladíci, Štěpán Komárek a Štěpán Klouček. Doporučila by jim herečka účast v Muži roku? „Kluci jsou krásní, mladí, talentovaní. Ale myslím, že by mě odmítli. Chtějí svůj talent uplatnit někde jinde. Tady bych nepochodila.“

O soutěž je velký zájem
Prezident soutěže Muž roku David Novotný je rád, že je o jeho soutěž Muž roku mezi mladými muži velký zájem. „Jsem rád, že se přihlásilo tolik kluků, máme opravdu z čeho vybírat. Ti, kdo nestihli casting nyní, mají poslední možnost 21. března (sobota od 10 do 15h) v prostorách Agentury CAST ME, Janáčkovo nábř. 885/3, 150 00 Praha 5 – Anděl. Finále se pak tradičně koná koncem srpna v Náchodě.“ Mladí muži se ještě mohou přihlásit na www.muzroku.cz.

reklama

reklama