KissMe by Simona: Rudou pusu doplňuje černá a bílá, vše na bySimona

Právě v těchto dnech topmodelka Simona Krainová představuje novinky ze své kolekce KissMe. Videospoty vznikaly v Dubaji a vy se na ně můžete podívat na bysimona.cz. Určitě stojí za to stejně jako outfity s výraznou černou a bílou pusou.

Hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech a zároveň nejlidnatější město této země už vidělo mnoho více či méně zvláštních věcí. V Dubaji se samozřejmě také pravidelně konají světové akce a je vyhledávanou destinací celebrit z celého světa. Třeba proto, aby tam vznikla úžasná videa. V případě Simony Krainové, resp. natáčení videa k její nové kolekci KissMe, se to rozhodně povedlo. „Lidé mi píší, že se jim video líbí. Takže jsem moc ráda,“ usmívala se topmodelka.

Jde už o druhou kolekci z výraznými ústy. Ta první s rudou pusou sklidila obrovský úspěch. Celá řada celebrit si oblečení od Simony oblíbila. Totéž se dá očekávat i nyní. V jednoduchosti je zkrátka síla, což je rčení, které se potvrzuje prakticky neustále. I vy můžete posoudit, jestli se Simona i tentokrát trefila do černého (a bílého). A třeba si rozšíříte šatník, na bysimona.cz si vybere opravdu každý.

Na video se můžete podívat i na Instagramu Krainové zde:
https://www.instagram.com/simonakrainova/

reklama

reklama