Kdo dlouho vybírá, může i přebrat! Stihne Něrgešová pořídit kočárek pro dcerku?

Rodinka se těší na přírůstek. K bráškovi Adamovi přibude za zhruba tři měsíce sestřička, a tak je třeba pozvolna chystat výbavičku a vše, co je potřebné pro nového občánka, nebo vlastně občanku. Primácká moderátorka a teď hlavně nastávající maminka LAĎKA NĚRGEŠOVÁ (40) proto nelení a občas si vyrazí nezbytné propriety pro miminko prohlédnout.

My jsme ji zastihli v hostivickém Malvíku, kde s pečlivostí sobě vlastní probírala nejrůznější modely maminkovských dopravních prostředků. „Určitě pořídíme kočárky dva. Samozřejmě jeden klasický a hlavně houpací a druhý takovou tu trojkolku, co se dá dát složit do auta a bude sloužit jako autosedačka a později se předělá na sporťák. Zatím mě ale nic nehoní, takže nemusím kupovat hned a okamžitě. Vybírám, zkouším a rozhodnu se, až budu mít úplně jasno,“ nechala se slyšet Laďka a pokračovala v okukování.

Na jednom „vozítku“ se jí zamlouval vršek, jiný měl zase skvělé pérování, ovšem horní část nebyla zrovna tím, co by si představovala. Přesto se mezi kočárky pohybovala s úsměvem, protože, jak už řekla, čas momentálně není jejím nepřítelem, takže si dává na výběru všeho, co bude mimčo potřebovat, patřičně záležet.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama