Kateřině Průšové to prostě nesluší. Takhle by to nešlo

Určitě si ji všichni pamatujeme, jako tu krásnou Missku, na kterou jsme se všichni velmi rádi dívali. K tomu všemu se i svlékala a byla odvážná, šla do své kariéry pořádně zostra, pak se ale stalo něco, co jí tak nějak zkazilo.

KATEŘINA PRŮŠOVÁ (33) už jako modelka moc nefunguje a je to celkem logické. Postavu má sice stále dobrou, ale je jednoduše na první pohled vidět, že podstoupila mnoho plastických operací a díky tomu vypadá skutečně velmi umelě.

Alespoň její vnady se celkem povedly, silikovaná náhražka jejích přírodních prsou je tak asi jedinou částí jejího těla, která vypadá trochu mladší, jinak celkově působí dost možní i lehce starší, než je její fyzický věk, což bezesporu žádnou ženu na světě moc těšit nemůže.

Průšová už se na společenských akcích moc neobjevuje, ale když ano, je spíše v ústranní a snaží se držet si odstup. Ono, je pravdou, že ani ničím nevyčnívá a v davu se poměrně jednoduše ztratí. Holt její léta už jsou nenávratně v trapu a musela už přenechat své poslání mladším nástupnicím.

reklama

reklama