Kamila Nývltová se těší na korzet a velký výstřih! Sexy dominu si užije

Roli drsňačky si v připravovaném muzikálu We Will Rock You, který bude mít premiéru příští rok v pražské Tipsport Aréně, vysloužila zpěvačka Kamila Nývltová. Od pohledu romantička se promění v pěknou ďáblici Killer Queen.

„Hraji strašnou záporačku, vládkyni podsvětí. A budu taková sexy domina v korzetu a výstřihem. Zase si zahraju pořádnou ženskou, po těch princeznách a Kleopatrách, to bude změna,“ uvedla Kamila. „O roli se dělím s Míšou Noskovou a našeho služebníka Khashoggiho zpívají Josef Bohouš nebo Adam Lukáš. My z toho vyjdeme nejhůř, protože všichni ostatní jsou klaďasové.“

Zpěváky a herce teď čekají hlavně hudební zkoušky, protože nácvik choreografie už mají za sebou. A nebyla to zrovna procházka růžovým sadem. „Na jedné zkoušce jsem málem odpadla. Choreografka Petra Parvoničová začala zkoušku půlhodinovým zahřátím, což bylo v jejím podání šílené. Přítel je fitness trenér, takže na fitko jsem zvyklá, ale tohle bylo brutální,“ s úsměvem si postěžovala Kamila a pak na sebe práskla, že jí přítel Pepa moc trénovat nechce.

„Přítel dělá hlavně box a má klienty na boxerský trénink. Mně poradí, ale do tréninku se mnou se mu nechce. Prý se nemůže soustředit a často jsme řešili jiné věci než mojí kondičku. Proto, když trénuje mojí kamarádku, tak se k nim nenápadně vetřu,“ prozradila zpěvačka svoji strategii.

Rockový muzikál, který na základě písní skupiny Queen napsal Ben Elton, uvidí čeští diváci poprvé 18. dubna v pražské Tipsport Aréně a pak následně v Brně a Ostravě. Show vypráví příběh ze vzdálené budoucnosti, ve které se skupina pronásledovaných Bohémů snaží obnovit zakázanou hudbu a objevit poslední existující hudební nástroj, kytaru Briana Maye. Čeští producenti nesází jen na hity slavných Queenů, ale i na hvězdné obsazení.

Diváci muzikálu se mohou také, mimo jiných, těšit na Jana Kopečného, Petra Pechu, Markétu Procházkovou, Andreu Gabrišovou, Terezu Martinkovou, Adama Lukáše, Johnny Roseho, bezvadnou taneční choreografii, živou kapelu a úžasnou multimediální podívanou.

Režiséry představení je Petr Novotný a Kateřina Dušková, texty písní do češtiny přeložil Adam Novák.

Foto: Herminapress