Justine, ty lumpíku! Bieber prý na posledním koncertu zpíval na playback!

Jedi ho milují (většinou pubertální holčičky) další ho nenávidí (celá planety s výjimkou těch holčiček). Na druhou stranu JUSTIN BIEBER (22) může na úplně všechny dělat dlouhý nos vyděláno má na několik životů. Sem tam někoho naštve, což je mu ale naprosto šumák.

Jeho skandálky jsou všeoběcně známé. Tu ukáže zadek, tam někomu vynadá, onde napadne fotografa a tak dále. Na posledním koncertu v rámci britského V festivalu však rozvášnil davy. Podle mnohých totiž zpíval na playback, čehož si měla skupinka fanoušků všimnout už na samotném začátku akce. Proto na něj začali bučet a pískat.

Největší fičák však začal až mnohem později na sociálních sítích. Tam se do něj, kde jsou příznivci kanadského zpěváka pečení vaření. A tak jim neuniklo, že jejich hvězdu někdo haní. Rozpoutala se vášnivá diskuse, kde nechyběly ani urážky a vulgarismy. Silný argument jeho zastánců byl, že přeci část koncertu zazpíval jen s akustickou kytarou, tak to podle nich muselo být naživo.

Kde je pravda je však v podstatě jedno. Určitá skupina lidí má na Justina pifku od chvíle, co si zrušil instagramový účet (podle nás také strašná pohroma), což byla reakce na hádku s expřítelkyní Selenou Gomez. Pokud tyhle dva chcete vidět naživot, tak sexy kočička vystoupí 24. října v O2 areně, Justina to čeká 12. listopadu.

Foto: Facebook

 

reklama

reklama

Justine, ty lumpíku! Bieber prý na posledním koncertu zpíval na playback!

reklama