To jsou věci! Miro Šmajda a Ellis si užili rychlovku v kině!

V pražském kině IMAX se to hemžilo opravdovými marvelovskými nadšenci, a to včetně známých tváří českého a slovenského showbyznysu! Pouze 363 vyvolených lidí mělo tu možnost shlédnout exkluzivní bonusový materiál k nadcházejícímu filmu Doctor Strange, který bude uveden do kin na konci října 2016.

Zpěvák Miro Šmajda dokonce přijel až ze Slovenska a patnáctiminutovou projekci si užil se svoji kamarádkou, zpěvačkou Ellis. Promítání si nenechala ujít ani herečka Bára Mottlová, herec Braňo Polák, moderátorka Michaela Dolinová nebo moderátorka a modelka Monika Leová.

Cinema City ve spolupráci se studiem Marvel přichystalo pro všechny fanoušky velké překvapení! V kině IMAX se konala jediná projekce exkluzivního bonusového materiálu k filmu Doctor Strange. Na projekci si dali dostaveníčko i dva mladí zpěváci, a to Miro Šmajda a Ellis! Vůbec jim nevadilo, že je to projekce jen na 15 minut a i tak krátkou chvíli si dokázali spolu užít naplno!

Ze známých tváří je největší fanynkou Marvelu moderátorka a modelka Monika Leová, která se pro tento večer zhostila moderace celého unikátního večera! „Miluju filmy, miluju kino, miluju Marvela! Jsem neskutečně happy, že jsem tu mohla být a ten materiál vidět a už se nemůžu dočkat filmu, protože ten prequel mě opravdu navnadil!“ dodává moderátorka.

reklama

reklama