Jovanka Vojtková na premiéře Ferdy mravence sama… Proč Pepu Vojtka nahradila tchýně?

Tanečnice, majitelka kosmetického studia, a třetí manželka rockera Pepy Vojtka (51) Jovanka (38), vyrazila po delší době do společnosti. Protože je krásná, milá a v posledních měsících navíc i poměrně vzácná návštěva společenských akcí, strhla na sebe po příchodu do foyeru Diavdla Hybernia, veškerou pozornost. A přivedla celou rodinu! Tedy skoro celou… Chyběl táta Vojtek.

Mezi návštěvníky premiéry Ferda Mravenec se ihned začalo spekulovat, zda se Vojtkovi nerozpadá i třetí manželství. Ti lépe znalí muzikálového světa ale věděli, co jeho manželka s úsměvem potvrdila: „Pepa dnes hraje druhou premiéru Čas růží v Karlíně,“ vysvětlila s nejmladším synem Albertem (9 měsíců)v náručí.

Do Hybernie ji tak musela doprovodit maminka, která se po dobu představení starala o prcka, který si zatím užíval pohodlí kočárku, a je celý táta. Jeho starší brácha Adam, si tak sám, v klidu s maminkou po boku, užíval příhody Ferdy Mravence. Ne proto, že by se kluci nesnesli a hrozila by sourozenecká rivalita, ale prostě proto, že Albert je zatím příliš malý. Vzájemnou lásku potvrdila i šťastná matka: „Má bráchu hrozně rád a vůbec na něj nežárlí. A to jsem opravdu šťastná,“ potvrdila Jovanka. Na muzikál pro děti dorazili i ti, kteří dětmi už dávno nejsou, ale s Ferdou Mravencem vyrůstali.

A tak si premiéru nenechala ujít například Míša Dolinová, která přišla úplně sama. „No jo, holky mě v tom nechaly,“ posteskla si herečka, která má už téměř dospělé dcery, ale s Ferdou vyrůstala. Stejně tak si slavnostní premiéru nenechali ujít ani Heidi Janků s manželem Ivo Pavlíkem. „Když to nebude dobrý, odejdu v pauze,“ řekl naoko a s úsměvem manžel nestárnoucí zpěvačky. Že to nemyslel vážně, bylo jasné. Přišel totiž ocenit práci svého kamaráda a především režiséra představení Libora Vaculíka: „To by Liborovi neudělal!“ potvrdila se smíchem Heidi.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

Jovanka Vojtková na premiéře Ferdy mravence sama… Proč Pepu Vojtka nahradila tchýně?

reklama