Jitka Válková: Do pěti let bychom Rozálce chtěli pořídit brášku nebo sestřičku!

Modelka, misska a zpěvačka JITKA BOHO VÁLKOVÁ (24) je samý úsměv. V manželství s bubeníkem Lukášem jen kvete a oba si užívají svého potomka, malinkou Rosálii. Ta za pár dnů oslaví „významné jubileum“, kdy jí bude pět měsíců. Podle informací rodičů je to hodné a tiché miminko, které když usne, tak chrupe bez zavrnění delší dobu.

Jitka s Lukášem mohou nejen plánovat koncertní vystoupení, ale i makat na novém autorském cédéčku. „Jsem štastná a spokojená, co víc si můžu přát. Lukáš je skvělý táta a klape nám to ve všech směrech. Samozřejmě ani jeden z nás nechce, aby dcera byla jedináček. Já jsem ze tří dětí, Lukáš má také sourozence, takže početnější rodina by nám oběma hodně vyhovovala. Rádi bychom Rosálce pořídili ještě brášku nebo sestřičku, ale nepočítáme s dalším potomkem hned. Maximálně do pěti let bychom ale už na svět přivítali dalšího potomka, nebo potomky,“ uvedla Jitka, kterou jsme s malou ratolestí a Lukášem zastihli v Mázhausu Novoměstské radnice, kde se představila jako patronka Neviditelné výstavy.

Zazpívala za doprovodu manžela i kapely složené z nevidomých muzikantů a s nevidomými modely a modelkami se zúčastnila i módní přehlídky. „Malou bereme vždycky s sebou. Ještě kojím, takže to ani jinak nejde, ale všechno je bez problémů a zvládáme to v pohodě. Nechci vypadnout z toho kolotoče, pracuji dál, hlavně zpívám a semtam, když se objeví zajímavá nabídka, tak se zúčastním i módní přehlídky. Jsem plná energie, všechno mě, nebo nám klape, tak není co řešit,“ s úsměvem doplnila Jitka., která přes péči o rodinu a pracovní aktivity stíhá i charitu.

„Jsem potřetí na Nevidomé výstavě a určitě přijdu ráda za rok, dva i později. Není to povinnost, ale radost přispět trochou k úspěchu téhle akce a cítím se tu skvěle,“ dodala Jitka a od zpěvu se přesunula na „předváděcí“ molo, kde doprovodila při přehlídce své nevidomé kamarády.

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama