Jitka Čvančarová a Aňa Geislerová v zajetí šperků. Jak vybíraly klenoty za desetitisíce?

Jako vždy byly středem pozornosti na červeném koberci karlovarského festivalu dvě vynikající herečky Jitka Čvančarová a Aňa Geislerová. Na výběru šatů si daly pečlivě záležet a svůj outfit dovedly k dokonalosti jedinečnými šperky Halada.

„Vybírali jsme šperky s ohledem na šaty. To je nejlepší měřítko. Šperků mám sebou víc, co róba, to sada klenotů a výhodou je, že sedají různě kombinovat. Připadá mi hodně zajímavé a hezké, že jsme pro opening českého filmového festivalu zkombinovaly výrobky českých firem: šperky Halada a šaty Pietro Filippi Monika Drápalová.“ Na otázku ceny Aňa Geislerová s grácií odpověděla: „Vím zcela přesně, kolik moje zapůjčené šperky stojí, ale dámy přece o penězích nemluví, tak to neprozradím.“

Herečku Jitku Čvančarovou přišla na festivalový zahajovací ceremoniál soukromě, v doprovodu manžela, tanečníka Petra Čadka. „Šperky Halada jsme vybírali den před openingem a ladili jsme je s danými šaty. Bylo hodně těžké vybrat ty správné kousky, protože v butiku Halada jich mají opravdu hodně. Ale oni jsou profesionálové a nabídli mi přesně to, co mi sedí. Jsem pyšná, protože dnes mám na sobě náušnice, které vloni dostaly designerské šperkařské ocenění a vše je doplněné náramkem. Jsem spokojená, šperky krásně doplnily moje šaty,“ uvedla Jitka Čvančarová, kterou na filmovém festivalu v Karlových Varech čeká představení, tiskovka a autogramiáda filmu Václava Marhoula Nabarvené ptáče.

Foto: Herminapress

 

 

Komentáře

komentárů