Jitka Boho: Kolem Rozárky je sice honička, ale ještě jedno mimčo bych chtěla

Modelka a zpěvačka Jitka Boho poprvé přivezla svou patnáctiměsíční dceru Rozárku do společnosti, konkrétně do obchodního centra Arkády Pankrác. Jednak proto, aby ji ukázala ruch a shon, který dospěláky provází a pak předvedla sama v obchodě s módou i pár novinek v oblékání pro jaro a léto 2017.

„Je to dnes výjimka, já jsem momentálně, nebo i do budoucna převážně více budu zpěvačka, než modelka. Pracujeme teď na cédéčku, budeme točit videoklip, chystáme vystoupení. A jsem samozřejmě i máma. Ale je to teď pro mě náročnější, protože ještě kojím. Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela kalup stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to, a je to paráda. A zopakuji si to do budoucna určitě ještě jednou. Nechtěla bych, aby Rozárka byla jedináček, a počítám ještě s bráškou nebo sestřičkou. Ovšem ne hned, ale tak v horizontu pěti let,“ prozradila Jitka Boho a šla se připravit na přehlídku.

Omrknout módní trendy pro jaro a léto přišla mj. i Monika Leová, Lenka Vacvalová, Monika Marešová se synem Matyášem, Eliška Bučková a také pánové Jan Antonín Duchoslav či Bořek Slezáček. Posledně jmenovaný si sice oděvní novinky a do nich zahalené modelky s chutí prohlédl, ale jak se smíchem řekl, v létě nejraději chodí jen tak, bez ničeho. Samozřejmě ovšem, že ne na veřejnosti, ale v soukromí. Jak dodal, tak trendy v oblékání přesto se zájmem sleduje, aby věděl, o co přichází.

Foto: Herminapress

reklama

reklama