Jiří Krampol: Někdy je mi hodně smutně

Na rtech mu pohrával lehký úsměv, ale do „skoku“ mu viditelně nebylo. Herec Jiří Krampol má sice optimistickou náturu, ovšem ta ne vždy vyhrává. Včera na vernisáži fotografií s názvem Dvě tváře Šumavy byl, jak přiznal, rád, že se potká a popovídá si s kolegy a kamarády.

„Víte, všechno je relativní. Byl jsem u moře, jezdím po republice, sem tam jsem měl nějaká představení a do nedaleké budoucnosti mě čeká natáčení dvou filmů. Jinak chodím dvakrát týdne plavat a cvičit. Nemůžu stále moc běhat, přetrhl jsem si vaz, ovšem už se to lepší, ale třeba s tenisem se musím na čas rozloučit,“ informoval Jiří.

Kromě zmíněného zdravotního problému čeká oblíbený herec a moderátor na návrat manželky z léčení.

„Jsem moc rád, že je moje žena stabilizovaná, doktoři už jí dali dohromady metabolismus a žaludek, takže je na doléčení, které prý bude trvat ještě dva až tři měsíce. Měla podrážděný žaludek, jícen, no prostě některé orgány byly v háji. Navíc je závislá na kouření, které je velice těžce odbouratelné a bude se s ním muset hodně mírnit,“ svěřil se.

Zatím je tedy sám a jak přiznal, někdy je mu hodně smutně. „Naštěstí mám kolem sebe dost kamarádů a přátel, kteří jsou takovou tou velkou oporou. Snažím se s nimi setkávat a nebýt moc často doma. Je strašné sedět v prázdném bytě a čumět na televizi. To je ubíjející, ale věřím a doufám, že se zase všechno v dobré obrátí,“ s náznakem optimismu v hlase dodal Jiří Krampol.

Foto: Herminapress