Je to vážně náhoda? Do médií se dostala fotka Jágra s milenkou! Jde o hru lačné zlatokopky?

Kolem nového vztahu JAROMÍRA JÁGRA (43) a finalistky České Miss VERONIKY KOPŘIVOVÉ (24) se začínají rojit dost podivné náhody. Už i jejich prozrazení vztahu bylo hodně na hraně. Modelka dávala na svůj Instagram jasné signály, s kým randí a čekala, kdo z médií si toho všimne. A teď se najednou objevila i jejich společná fotka. Není to náhodou rozehraný komplot kadeřnice z Teplic? 

Když se před čtyřmi lety přihlásila do České Miss, tak nelačnila jen po slávě, ale pravděpodobně i po tom, že si najde bohatého ženicha. Zkoušela to u pár kopaček a hokejek, ale o tom, že by nakonec mohla zakotvit u hokejového boha Jardy Jágra, to jí snad ani nenapadlo. Ale sen se stal skutečností. Na Floridě ulovila našeho nejžádanějšího starého mládence.

Ano, je tomu skoro půl roku, co si spolu začali a nikdo o tom nevěděl. Ale vypadá to, že modelce začalo vadit, že se nemohla holkám ze školy z Teplic pochlubit, kam až to dotáhla a že si zajišťuje pohodlný život. Takový úlovek si nechat pro sebe? Nesmysl!

Nenápadně začala svůj Instagram plnit snímky, které upozorňovaly na to, že Jarda je v jejích spárech. Sice měla určitě zakázáno tam dát společnou fotku. Nakonec to ale porušila a dala si tam fotku, kde jí Jarda zavazuje brusle. Dále se tam objevilo auto, které jí bohatý sportovec daroval a mělo na značce jeho oblíbené číslo 68. A teď přišla další bomba. Jejich společná fotka z Floridy. Je to opravdu taková náhoda, nebo se modelka rozhodla hokejistu zatlačit ke zdi, aby konečně vyšel s pravdou ven a představil ji jako oficiální partnerku?

Měla by si však dát pozor, aby boreček neztratil nervy a neposlal slávychtivou bloncku k vodě. Přeci jen rád ctí soukromí a nechce ukázat svou holku do té doby, než on sám bude chtít. Buď ji teď hokejové rodině představí a pochlubí se novou láskou, nebo bude mít Veronika utrum a na Instagram si může dávat zase fotky z přehlídek v obchoďácích či diskotékách…pokud jste hlasovali v naší velké anketě o největší zlatokopku, Veronika by si možná zasloužila číslo třináct.

Foto: Instagram

reklama

reklama