To je tělo! Loňská Miss Švantnerová zazářila v plavkách a neměla konkurenci!

Vysoká štíhlá postava, dlouhé vlasy i nohy, vyrýsované svaly, břicho jako z betonu, dokonalé křivky a přirozený vzhled – tak jsme zastihli Českou Miss 2015 NIKOL ŠVANTNEROVOU (23) v Bešeňové v Tatrách. Zdejší akvapark zahajoval letní sezónu a třiadvacetiletá Nikol si i bez nalíčení odnesla titul nejhezčího těla Česka.

Žádné retuše, úpravy ani nalíčení. Nikol Švatnerová je stále bezchybná i naprosto přirozená. Kdyby nebyla zadaná, nouzi o chlapy by rozhodně neměla. Všichni návštěvníci i zdejší miliardáři z ní byli paf. A není se čemu divit. Její ladné křivky si vysloužily i pomyslný titul nejkrásnějšího těla za Českou republiku.

A jak si Nikol své dokonalé tělo udržuje? „Velkou roli u mě hrají geny a pak sportovní základ. Od malička jsem totiž dělala atletiku. I teď ale hodně cvičím a makám na sobě. Snažím se běhat, chodím do posilovny. Samozřejmě už to není tak často jako dřív, ale tím, že mám ten základ, tak se stačí opravdu udržovat. V jídle se nějak extra nehlídám. Samozřejmě když to jde, jím zdravě, ale kolikrát jím páté přes deváté a je mi to jedno,“ prozradila modelka, která přijela na do Tater především relaxovat a trochu si zacvičit. Zumbu si střihla dokonce na pódiu před stovkami lidí.

Foto: Gino Paradise Bešeňová

 

reklama

reklama

To je tělo! Loňská Miss Švantnerová zazářila v plavkách a neměla konkurenci!

reklama