Je to pro ni životní úlovek! Eliška Bučková tahá svého rybáře k silně věřícím rodičům. Chce ho donutit ke svatbě?

Tohle už vypadá skoro na vdavky. I když je ELIŠKA BUČKOVÁ (26) s JAKUBEM VÁGNEREM (34) jen pár měsíců, je tak zamilovaná, že už ho tahá k rodičům na Moravu. Ale možná v tom bude i vypočítavost. Jak donutit partnera k rychlejšímu činu, než ho závazně ukázat rodičům, kteří nejsou zastánci předmanželského sexu?

To by ale museli být blázni, nebo až chorobně naivní, kdyby si mysleli, že jejich holčička v českém showbyznysu neztratila věneček. To už je tak dávno, že si možná na to ani nepamatuje sama Eliška. Přeci jen bouřlivý život po boku Václava Noida Bárty a Jakuba Maliny se nemohl obejít bez vášnivých nocích a bůh ví, co všechno se ještě dělo.

Jenže bývalá Česká Miss si možná usmyslela, že už je čas konečně ulovit někoho pořádného, kdo se nebude vzpouzet Tak si pořádně zaháčkovala naivně vypadajícího Vágnera, který doteď žil svými rybami. Jenže tomu je konec. Svůj čas musí věnovat své nové lásce.

Jen si ale, Eliško, dej pozor, abys na to nešla moc hrrr a svého vyvoleného spíš nevylekala, než si ho připoutala k sobě a čekala zásnubní prstýnek. On sice Jakub vypadá, že do pěti neumí počítat, ale zas tak hloupý nebude, aby se nechal jen tak snadno polapit. I když, co my víme, jaký účinek měla návštěva její rodinky, která by ji nejradši už viděla pod čepcem. Život hříchu, to pro ně jistě šílená představa.

Foto: sociální sítě, Herminapress

 

reklama

reklama

Je to pro ni životní úlovek! Eliška Bučková tahá svého rybáře k silně věřícím rodičům. Chce ho donutit ke svatbě?

reklama