To je neskutečné! Proč Kuchařová Gregor zapírá pravdu o novém jménu i po svatbě?

Neuvěřitelné, jak opatrná je modelka, aby si nepošpinila pověst před veřejností. Raději si vymýšlí a zapírá, jen aby byla za tu „hodnou“. Přitom jde vlastně o prkotinu. Nenadálé přejmenování těsně před svatbou jejího druha ONDŘEJE BRZOBOHATÉHO – nově GREGORA (33) – po matce. Sama se nyní jmenuje TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ GREGOR (28).

Do médií tvrdí, že pouze přihlížela tomuto Ondřejovu nápadu a tolerantně ho respektuje. Snaží se při tom vypadat jako dokonale přizpůsobivá ženuška. Ačkoli novomanželský pár o hercově tajemném rozhodnutí mlží, naše informace mluví jasně. Všechno bylo trochu jinak.

„Taťána si příjmení Gregor doslova vydupala. Ondřej z toho nebyl nadšený, ale pro ni by udělal cokoli. Taťáně se toto znělé jméno dobře hodí pro kariéru. Je dobře zapamatovatelné i pro cizince, určitě lépe, než Kuchařová – Brzobohatá,“ prozradil nám člověk z blízkého okolí páru.

„Nechce to ale pouštět domédií, bojí se, aby nebyla před lidmi za fůrii.“  Jenomže my jsme to stejně vypátrali a výmluvy jsou teprve pro ostudu. Z čehož vyplývá: Vždycky je lepší jít s pravdou ven!

Foto: Herminapress

 

 

reklama

reklama