Je to jen náhoda nebo promyšlený tah? Milenka Mareše Monika se nebezpečně začíná podobat jeho bývalce!

Celý týden módní redaktorka MONIKA KOBLÍŽKOVÁ (34) vrkala se svým přítelem LEOŠEM MAREŠEM (40) jako zamilovaná puberťačka. Vedle něho vykvetla a byla ozdobou červeného koberce. Jenže čím dál tím víc se začíná podobat moderárorově bývalce PETŘE FALTÝNOVÉ (37). Co to má znamenat?

I když bez sebemenšího skandálu žije s Leošem už rok, tak možná se stylista cítí stále méněcenně, protože Petra měla boháče dost omotaného kolem prstu a nemohl bez ní žít. Že by snad Monice nedává tolik lásky a projevy náklonnosti najevo a cítí se méněcenně?

Jak si jinak vyložit to, že se před očima pomalu ale jistě mění v kopii bouřlivé modelky. Stejné vlasy, šaty, doplňky, gesta. Ano, Petra to s Leošem uměla prý hlavně kvůli svým dovednostem v posteli a ten se na ní doslova stal závislým. MIloval to, jak vypadá vulgárněji. A o to se teď Monika snaží. Ale měla by si uvědomit, že je každá svůj originál a že by bylo lepší s Marešem otěhotnět, aby si ho k sobě připoutala, než aby ze sebe dělala někoho, kým není. Petra je jen jedna a okolí je šťastný, že už s ní není, protože jejich život byl jak na horský dráze. Plný mejdanů, alkoholu a hádek.

S Monikou šel do sebe, začal i sportovat, nevymetá každý mejdan. Takže by si redaktorka měla uvědomit, že ona je svůj vlastní originál a být sama sebou. Nikdo přeci nechce druhou Faltýnovou, to by ten svět už vážně brzy spěl ke svému konci, dvě takové dračice, to by prostě nevydržel…

Foto: archiv
reklama

reklama