Janek Ledecký zastřelen milenkou v Benátkách! Málem došlo i na zatčení!

V květnu odjel populární zpěvák JANEK LEDECKÝ (53) se slovenskou herečkou Silvií Šuvadovou do italských Benátek, kde strávili pět dní natáčením nového videoklipu k singlu Na konci duhy. Vznikl tak krátký hudební film o žhavé noci a chladnokrevné vraždě.

Režisér Tomáš Krejčí, se kterým Ledecký spolupracoval už na prvním klipu z nové desky, přišel s nápadem natáčet v italských Benátkách. Zpěváka nápad hned zaujal a vytvořil dva náměty, ze kterých pak společně vybrali dramatičtější verzi. Režisér následně pro natáčení oslovil slovenskou herečku působící v Hollywoodu Silvii Šuvadovou. Silvia, která je pro české diváky známá jako svůdná cellistka z oscarového snímku Kolja, už dvanáct let žije v USA, kde se věnuje herecké kariéře. Její talent, krása a neuvěřitelně uhrančivé oči byly pro roli tajné agentky ideální!

Celý štáb strávil v Benátkách pět dlouhých dní. Všichni vstávali před čtvrtou hodinou ranní, aby mohli natáčet na turisticky velice vyhledávaném místě a nemít zároveň na záběrech mraky turistů. Ve snímku tak uvidíte překrásné náměstí svatého Marka pouze s kráčející Silvií a s prvními ranními paprsky. „Když chcete kombinovat romantickou love story s detektivním rozuzlením, tak v Benátkách nemůžete sáhnout vedle. My tady taky máme Benátky. Ale ve vší úctě, těm nad Jizerou pořád ještě něco do těch italských schází. Moře je moře,“ pochvaluje si město Janek Ledecký.

Natáčení probíhalo bez problémů, pomineme-li brzké vstávání, kterým režisér mučil celý štáb, jak se smíchem vysvětluje zpěvák: „Tomáš Krejčí jako režisér a Nina Ščamborová jako kameramanka předvedli to nejlepší, co umí. A že toho umí hodně. Zábava to byla báječná pro všechny, i když se začínalo točit ve čtyři ráno. Navíc jsme tak měli šanci si Benátky vychutnat úplně jinak než turisté.“ Ovšem tak úplně bez problémů to nakonec nebylo. Poprvé měl Ledecký na mále při natáčení scény, kdy utíká Benátkami a hledá Silvii. Policie se o něj zajímala, když běžel přes náměstí a za ním se hnala kameramanka s režisérem. Strážci pořádku se ujišťovali, že unikající muž skutečně není zloděj.

Podruhé měl štáb zážitek s policií při odjezdu a opět musel vysvětlovat. „Při odjezdu nás zase zadržela policie. Ten taxikář, co nás vezl, měl pocit, že máme moc zavazadel! No tak bylo jich čtyřicet tři. Ale do Benátek taky nejezdíte obden, že,“ směje se Ledecký.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

Janek Ledecký zastřelen milenkou v Benátkách! Málem došlo i na zatčení!

reklama