Jana Bernášková riskuje zdraví! Dělá to jen kvůli penězům?

Herečka JANA BERNÁŠKOVÁ (35) nasazuje při natáčení další řady pohádkového sitcomu pro děti Mazalové II zdraví. Má totiž alergii, proto si vždycky předtím, než jde do ateliéru, musí vzít prášky.

Bez nich by to totiž nedala. O zdraví, nebo spíš o úraz jí jde ale i v jiných situacích. „Během natáčení Mazalů jsou často na place kaskadéři, protože díly, které teď točíme, jsou plné akce. A taky je tu občas oheň, například na stěnách jsou zapálené louče. Musím proto dávat pozor, abych nějak nešťastně nepohodila vlasy a ty mi nechytily,“ vysvětlovala Bernášková na tiskové konferenci ke 3. výročí zahájení vysílání dětského kanálu České televize Déčko.

Herečka také zavzpomínala na svá školní léta. „Byla jsem hodně nervózní a škola se mi zdála dost těžká. Protože až po letech se zjistilo, že jsem dyslektik. Ale tenkrát se na to nebral ohled, takže škola pro mě byla docela stres,“ říkala.

To Karel Zima, který je jedním z průvodců pořadu U 6 – Úžasný svět vědy, překvapivě přiznal, že byl docela vzorný žák. „Měl jsem samé jedničky, ale aniž bych se musel doma učit, takže žádný šprt. Byl jsem oblíbený u spolužáků i učitelů, občas jsem dělal legrácky, ale nezlobil jsem. Bavila mě obzvlášť chemie a fyzika. Což se mi dneska pro tenhle pořad docela hodí,“ řekl herec.

Tanečník a dvojnásobný vítěz soutěže StarDance Jan Onder , který v Tanečních hrátkách učí děti základy různých tanců, se školou docela bojoval. „Po prázdninách jsem se většinou do školy těšil, ale vždycky mě to brzy přešlo. Byl jsem spíš flákač. Jednou jsem dostal kuriózní poznámku. Přehnaně používá vůni ́. Ale nakonec jsem zvládl i vysokou, přestože nejsem studijní typ,“ smál se tanečník.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama