Je jako panenka. Sara Sandeva je idolem mladých chlapců

A dost možná nejen jejich. Tato kráska se totiž musí líbit snad každému chlapci, i muži světa a dost možná i hodně ženám, no prostě každému. Je taková škoda, že už nebude v Ulici hrát. 

SARA SANDEVA (20) skončila v Ulici a když už ji všichni nevídáme tam, tak alespoň můžeme slintat na jejím Instagramem. Podle komentářů pod jejími fotkami je třeba si uvědomit, že bezesporu nejsme sami. Tato herečka se totiž líbí i velmi početnému týmu jejich fanoušků.

Neukazuje prsa, nechodí polonahá, nefotí se v bikinách, ale i přes to jsou z ní muži paf. Jak jen to dělá? No, nejspíše to bude díky tomu, že má tvářičku jako panenka a vypadá tak nevinně, že by jí chtěl každý muž chránit a to máme jednoduše rádi, netřeba říkat něco jiného, když je to tak.

Takže díky bohu, že nám všem zůstal alespoň ten Instagram, jinak bychom o té Sare nic moc nevěděli. V Ulici není a nikde jinde tak nějak nehrála. Spíše cestuje a fotí se, což je naprostá paráda, hlavně poslední fotka, kde je v šatech, ta opravdu stojí za to…

reklama

reklama